کلهر:

بی‌شک مذاکره مجدد درباره برجام مصداق بارز خیانت به منافع ملت ایران است

مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علامه طباطبایی گفت: بی‌شک مذاکره مجدد در عنوان و شکل برجام مصداق بارز خیانت به منافع ملت ایران است.

بی‌شک مذاکره مجدد درباره برجام مصداق بارز خیانت به منافع ملت ایران است

گیلان خبر: کیاوش کلهر مسئول سیاسی بسیج دانشگاه علامه طباطبایی گفت: همانطور که انتطار می‌رفت سخنان رئیس جمهور آمریکا مملو از اتهامات واهی به جمهوری اسلامی بود. 

وی ادامه داد: عده‌ای در کشور اعتقاد دارند که در برابر آمریکای ترامپ بایستی با تساهل عمل کرد و می‌باید برای ساکت کردن این دیوانه به او امتیاز داد. این تفکر در عمل موجب گستاخ‌تر شدن دشمن خواهد شد و بر اقدامات خصمانه او می‌افزاید.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: از طرف دیگر در صحبت‌های ترامپ بارها و بارها شاهد حملات وقیحانه به سپاه خدوم پاسداران انقلاب اسلامی بودیم. به عنوان عضو کوچکی از بسیج دانشگاه علامه اعلام می‌کنم که ملت ایران به بهترین شکل قدردان زحمات بی دریغ پاسداران این کشور است.

کلهر تاکید کرد: حمایتمان را از نیروهای نظامی کشور در برابر هر زیاده گویی اعلام می‌کنیم. بی شک آسایش و امنیت امروز ما مرهون خدمات این بزرگواران است.

وی اضافه کرد: نکته‌ای که البته رئیس جمهور نیز به درستی بر آن صحه گذاشت، عدم مذاکره مجدد بود. بی‌شک مذاکره مجدد در عنوان و شکل برجام مصداق بارز خیانت به منافع ملت ایران است. البته از دولت و مسئولین دست اندر کار نیز انتظار می‌رود که قاطعانه مقابل یاوه گویی‌های این دیوانه بایستند.

این فعال دانشجویی بیان داشت: از دولت توقع آن می‌رود که در برابر مسئله حساس منافع ملی بدون اغماض رفتار کند و  البته امید آن می‌رود که دولت از اعتماد نا به جا به آمریکا به خوبی تجربه کسب کرده باشد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36189

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر