عاصم:

ادبیات رئیس‌جمهور آمریکا بیانگر سیاست استکباری شیطان بزرگ بود

دبیرکل مجمع تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد گفت: سخنرانی بی‌ادبانه ترامپ در مورد جمهوری اسلامی ایران در شأن خود او و هم مسلکانش بود، ترامپ صراحتا نشان داد آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست.

ادبیات رئیس‌جمهور آمریکا بیانگر سیاست استکباری شیطان بزرگ بود

گیلان خبر: کیوان عاصم دبیرکل مجمع تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به یاوه‌گویی‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: سخنرانی بی‌ادبانه ترامپ در مورد جمهوری اسلامی ایران در شأن خود او و هم مسلکانش بود، ادبیات رئیس جمهور آمریکا بیانگر همان دیدگاه و سیاست پیشینیان آمریکا بود که شفافیت و وضوح بیشتری داشت.

وی گفت: ترامپ در یک اشتباه محاسباتی فکر می‌کند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردم ایران جداست که این امر ضعف رئیس جمهور آمریکا علاوه بر بی سوادی جغرافیایی و بی‌اطلاعی در تاریخ را نیز نشان می‌دهد زیرا اگر کمی دقت می‌کرد متوجه می‌شد که در دفاع مقدس، مردم یکپارچه سپاهی بودند.

عاصم اضافه کرد: امروز هم اگر نیاز باشد هر ایرانی یک سپاهی خواهد بود و اجازه راه اندازی پروژه سپاه هراسی و نشان دادن چهره‌ای خشونت بار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهانیان را نخواهد داد.

دبیرکل مجمع تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پشتوانه رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت‌های مردم ایران اسلامی همواره دشمنان نظام را در اجرای نقشه‌های شومشان ناکام گذاشته و اجازه هیچگونه تعرض و جسارتی را به کشور عزیزمان نداده است و به همین دلیل است که آمریکای خونخوار با بهانه تراشی‌های کودکانه سعی در خدشه دار کردن چهره سپاه در جامعه بین الملل دارد که باید به آنها گفت اگر دستگیری سربازان‌تان در خلیج همیشه فارس را به یاد آورید هم به قدرت سپاه و ذلت خودتان پی خواهید برد و هم نام خلیج فارس را دیگر فراموش نخواهید کرد.

وی گفت: ترامپ با یاوه‌گویی‌هایش نشان داد که دولتمردان آمریکایی حتی به خودشان هم اعتماد ندارند و توافق نامه‌ای که رئیس جمهور آمریکا امضا کرده بود را هم زیر پا می‌گذارند و دولت ما باید به این اقدام آمریکایی‌ها جواب عملی بدهد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36195

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر