بیانیه حزب ندای ایرانیان در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا:

خروج احتمالی آمریکا از برجام، اثبات حقانیت ایران خواهد بود

حزب ندای ایرانیان در محکومیت اظهارات اخیر «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا بیانیه ای صادر کرد.

خروج احتمالی آمریکا از برجام، اثبات حقانیت ایران خواهد بود

گیلان خبر: حزب ندای ایرانیان در محکومیت اظهارات اخیر «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا بیانیه ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: نطق نفرت پراکنانه و مزورانه رئیس جمهور ایالات متحده درباره ایران، نشان از جهل و بدخواهی کسی داشت که حتی در کشور خود هم منفور و متهم به نژادپرستی و نگاه جنسیتی است. استقبال دیکتاتورهای منطقه و نخست وزیر رژیم سفاک و اشغالگر صهیونیستی در برابر انتقاد صریح و بی‌درنگ جامعه جهانی به خوبی حکایت از آن دارد که این سخنان تا چه پایه بی‌اساس، دروغ و بدور از واقع بینی بوده‌ است.

این بیانیه می‌افزاید: رئیس‌جمهور مزوّر و بی‌اطلاع امریکا در حالی بیهوده تلاش می‌کند میان ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی تفرقه بیاندازد؛ که برای خوشحال کردن دیکتاتورهای آل سعود، از خلیج همیشه فارس با نامی مجعول سخن می‌گوید و ترهاتی از این دست بخوبی عمق تزویر و دروغ‌گویی وی را بر ملا می‌کند و مشخص می‌کند که دشمنی ترامپ نه با جمهوری اسلامی که با ملت ایران است، ملتی که برای هزاران سال منادی آزادی استقلال و مامن حق‌طلبان در این فلات پهناور بوده‌ است.

حزب ندای ایرانیان در بیانیه خود تصریح کرده که ملت شریف ایران که از یک قرن پیش پا در راه استقلال و آزادی نهاد، بزرگ‌تر از آن است که فریب چنین مهمل گویی‌هایی را بخورد یا مرعوب رجزخوانی این طبل میان‌تهی گردد. همان‌گونه که جناب آقای روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بدرستی تاکید داشتند، ایران در دفاع از خویش مصمم است و هیچ فرد و گروه و قدرتی نمی‌تواند به بهانه‌های واهی و برای خوش‌کردن دل اتحاد شوم صهیونیست‌ها و سعودی‌ها، با تهدید سپاه‌پاسداران انقلاب اسلامی به تحریم، خللی در عزم دفاعی ایران بوجود آورد.

در این بیانیه می‌خوانیم: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در طول هشت سال دفاع مقدس، در کنار برادران ارتشی و بسیجی خود سینه سپر کرد تا با وجود تمام حمایت‌های امریکا و متحدان سعودی‌ و صهیونیستی‌اش، دست صدام را در تعرض به خاک پاک ایران از بازو قطع کند، همواره از پشتیبانی آحاد ملت ایران برخوردار بوده است. پیوستن خیل عظیمی از مردم ایران به سپاه پاسداران و جانفشانی این شیرمردان خدایی در دفاع از کیان و کیش و میهن، بهترین گواه محبوبیت این نهاد دفاعی کشور است. دوران دفاع مقدس بخوبی نشان داده که اگر لازم باشد برای دفاع از سرزمین پاک ایران، همه ملت پاسدار ایران خواهند شد تا متجاوزِ سرافکنده و شرمسار، حتی به خیال تهدید ایران خطر نکند.

در این بیانیه تصریح شده است: امروز این گندم نمایِ جو فروشِ ایالات متحده، بخوبی می‌داند که در خروج از برجام تنها مانده است و حتی اعضای کابینه‌اش هم از وی حمایت نمی‌کنند؛ برای مخفی کردن اشتباهش (که روزی قلدرمابانه وعده پاره کردن برجام را داده بود) توپ را در زمین کنگره می‌اندازد و گمان برده که می‌تواند پشت درشت‌گویی و دروغ‌زنی پنهان شود. برجام سندی چندجانبه است که بر اساس گفتگو و دیپلماسی بدست آمده است. اگر آمریکا بخواهد با زیر پا گذاشتن تعهدات بین‌المللی خود و برگرداندن تحریم‌ها این توافق بین‌المللی را تضعیف کند، جز بردن آبروی خود در جامعه جهانی ثمری بدست نخواهد آورد. همان‌طور که در همین چند روزی که از نطق سخیف ترامپ می‌گذرد همه جامعه جهانی یک‌صدا در دفاع از برجام در برابر ایالات متحده صف کشیده‌اند و خروج احتمالی آمریکا از برجام جز به انزوای آمریکا و اثبات حقانیت ایران در جامعه جهانی حاصلی نخواهد داشت.

در پایان بیانیه حزب ندای ایرانیان تاکید شده است: حزب ندای ایرانیان به شدت سخنان رئیس جمهور آمریکا را محکوم می‌کند و یکبار دیگر اعلام می‌کند که پشت سر رهبر عظیم‌الشان انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و در کنار دولت محترم، در دفاع از عزت، استقلال و آزادی ایران استوار خواهد ایستاد و بار دیگر عهد خود را در دفاع از ایران و اسلام با خواهران و برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجدید کرده، اعلام می‌کند که در صورت بروز هر گونه تهدیدی، همه ندائیان دوشادوش پاسداران از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.درود بر ایران، درود بر استقلال، درود بر آزادی و درود بر جمهوری اسلامی ایران.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36197

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر