اسناد محرمانه فاش شده پنتاگون برای مقابله با زامبی‌ها!

بله تیتر خبر را درست خواندید. اسناد منتشر شده در مجله فارین‌پالیسی از آمادگی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در برابر زامبی‌ها حکایت می‌کند!

اسناد محرمانه فاش شده پنتاگون برای مقابله با زامبی‌ها!

گیلان خبر به نقل از گجت نیوز:

همه ما از علاقه آمریکایی‌ها به زامبی‌ها مطلع هستیم، بیشتر فیلم‌ها و بازی‌های کامپیوتری که زامبی‌ها در آن نقش دارند، به فروش خوبی دست‌ پیدا می‌کنند. اما از قرار معلوم وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) علاقه بیشتری به زامبی‌ها دارد، چرا که اخیرا اسنادی توسط مجله فارین پالیسی منتشر شده که حکایت از برنامه‌‌ریزی پنتاگون در برابر حمله احتمالی زامبی‌ها دارد.

«این نقشه به هیچ‌ وجه جنبه شوخی و طنز ندارد» این اولین جمله‌ای است که داخل این مستندات که با نام رمز CONOP 8888 شناخته می‌شود، نوشته شده است. از این مستندات به عنوان طرح‌های آموزشی یاد شده و قرار است تا از این طریق به دانش‌آموزان آگاهی کلی در خصوص عملکرد نیرو‌های نظامی در صورت بروز حمله زامبی‌ها داده شود.

جالب اینجاست که انواع مختلف زامبی‌هایی که ممکن است خطر رویارویی با آنها وجود داشته باشد در این نقشه‌ها ذکر شده است. انواع مختلف زامبی‌ هسته‌ای، زامبی‌فضایی، زامبی شیطانی، زامبی‌ گیاه‌خوار، زامبی مرغی و … که در گروه‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند.

WUJwiZlkrOY2

در میان زامبی‌های مختلفی که در لیست پنتاگون قرار دارد، زامبی مرغی از همه جالب‌تر است. زامبی‌های مرغی به این شکل توصیف شده اند: کشاورزان مکمل‌های غذایی شیمیایی به مرغ‌های پیری که توانایی تخم‌گذاری را از دست داده‌اند، می‌دهند تا به کمک این مواد بتوانند تخم‌گذاری کنند. این مرغ‌ها ممکن است در اثر مصرف این مواد شیمیایی به زامبی تبدیل شوند!

از محتویات مشخص شده در این اسناد می‌توان اینطور برداشت کرد که پنتاگون همانطور که خطر حمله موجودات فضایی را محتمل می‌داند، احتمال حمله زامبی‌ها را نیز دور از ذهن نمی‌بیند و برنامه‌هایی برای مقابله با آنها در سر دارد.

فقط يک سوال : نظر شما چيست ؟!!

 

کد مطلب: 364

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر