ترقی:

رفتار امروز آمریکا در برجام تأیید حرکت درست تسخیر لانه جاسوسی در سال 58 است

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: کسانی که اندک امیدی به سازش با آمریکا داشتند و تأکیدشان بر این بود که با کدخدا می‌توان کنار آمد امروز از مواضع قبلی خود دست برداشته است.

رفتار امروز آمریکا در برجام تأیید حرکت درست تسخیر لانه جاسوسی در سال 58 است

گیلان خبر: حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تغییر ادبیات دولتمردان به سمت ادبیات انقلابی و عدم اطمینان به آمریکا در چند هفته اخیر اظهار داشت: تجربه عربت‌آموز مذاکرات و برجام به درک و فهم ملت ایران به ویژه کسانی که به آمریکا خوش‌بین بودند، افزود.

وی گفت: با بدعهدی آمریکا در برجام و مذاکرات ماهیت قلدرمآبانه و زورگویانه که ناشی از روحیه استکباری آمریکا است بهتر از گذشته نمایان شد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: امروز همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی ایران دریافتند که آمریکا با هویت جمهوری اسلامی و انقلاب مخالف است و گروه و جناح خاص نمی‌شناسد.

به گفته ترقی، کسانی که اندک امیدی به سازش با آمریکا داشتند و تأکیدشان بر این بود که با کدخدا می‌توان کنار آمد امروز از مواضع قبلی خود دست برداشته است.

وی با بیان اینکه رفتار آمریکا در برجام تأیید حرکت درست تسخیر لانه جاسوسی در سال 58 بود، گفت: امسال ما با وحدت بیشتری موضع ضداستکباری خود را در 13 آبان اعلام خواهیم کرد و ملت همیشه در صحنه و همه جناح‌ها در کشور به صحنه خواهند آمد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه وضع تحریم‌های جدید علیه ایران تحت عنوان کاتسا را نقض دیگری از برجام عنوان و تصریح کرد: انتظار از دولت این است که در برابر اقدامات آمریکا نگاه‌های خوش‌بینانه یا عکس‌العمل ناچیز و بی‌تأثیر از خود بروز ندهد که به سمت اقدامات عملی و اساسی برود.

این کارشناس مسائل بین‌الملل معتقد است که تحریم‌های کاتسا همچون ویروسی عمل می‌کند که پس از گذشت بازه زمانی مشخص تمام عملیات اقتصادی کشور را در برمی‌گیرد، بنابراین تحریم کاتسا تحریم خطرناکی است.

ترقی در پایان گفت: دولت باید طبق مصوبه مجلس در برابر نقض برجام از سوی آمریکا اقدامات عملی صورت دهد و نسبت به برجام تصمیم آخر خود را بگیرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37302

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر