ضرغامی:

عشق به رهبری «کپی رایت» ندارد/ امتیاز حاج قاسم، عملکرد فراجناحی اوست

عزت‌الله ضرغامی عنوان کرد: مدت‌هاست که به برخی دوستان یادآوری می‌کنم که «رهبری متعلق به همه است». مصادره رهبری توسط هر جریان سیاسی و خط فکری و تحدید در هواداران و علاقمندان به ایشان جفای بزرگی به انقلاب و مردم است.

عشق به رهبری «کپی رایت» ندارد/ امتیاز حاج قاسم، عملکرد فراجناحی اوست

گیلان خبر: عزت‌الله ضرغامی در اینستاگرامش مطلب را با عنوان «رهبری متعلق به همه است!» نوشت: حضور صمیمی، بی‌آلایش و شجاعانه رهبری در میان مردم زلزله زده کرمانشاه و گفتگو و همدردی با آنان پیام های فراوانی به همراه داشت.

اثرات روحی و روانی این موضوع که امید به آینده را در دل این مردم داغدیده زنده کرده و اطمینان خاطر آنان به اقدامات عاجل و مثبت، افزون بر آنچه که بوده، آنقدر اهمیت داشت که علی رغم خطرات فراوان امنیتی، ایشان بی مهابا و بدون تشریفات در مقابل دهها موبایل دوربین روشن حاضر شوند تا سنگ صبور مردم باشند. این رویه باید الگو و سرمشق دیگران هم باشد.

 

 

تصویر بالا که در فضای مجازی منتشر شده دو جور تفسیر شده است.

یکی اینکه رهبری با اشاره دست خود، مراقب برخورد محافظین با خانم ها هستند دیگر اینکه به آنان می‌گویند اجازه دهند تا فردی که اصرار به صحبت دارد جلو بیاید. درهرصورت هوشمندی رهبری و هدایت همراهان در صحنه حضور مردمی، قابل توجه است.

مدت‌هاست که به برخی دوستان یادآوری می‌کنم که «رهبری متعلق به همه است».

مصادره رهبری توسط هر جریان سیاسی و خط فکری و تحدید در هواداران و علاقمندان به ایشان جفای بزرگی به انقلاب و مردم است.

کسانی که با شیوه‌های جذب حداقلی و دفع حداکثری فقط خود را شایسته ولایتمداری و حمایت از رهبری می‌دانند و از وسیع شدن این دایره توسط آحاد و اقشار مردم نگران میشوند، ناخواسته بالاترین ضربه‌ها را به این جایگاه رفیع وارد میکنند.

البته « نفوذ» هم کار خودش را می‌کند و از طریق برخی تریبون‌های مدعی! پازل دشمن را در جداسازی رهبری از توده‌های مردم تکمیل می‌کند.

عشق به رهبری «کپی رایت» ندارد که در انحصار کسی باشد!

ضمناً نابودی داعش هم مبارک! دست سردار سلیمانی هم درد نکند! شادی شهدای مدافع حرم هم صلوات!

بزرگترین امتیاز فرمانده قهرمان نیروی قدس، عملکرد فراجناحی و حرکت در چارچوب رهنمودهای رهبری است.

در مکتب سلیمانی، مرزبندی‌های جاهلی و قبیله‌ای در جبهه‌ی مقاومت، معنی ندارد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38196

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر