کمالی در کنگره مجمع فرهنگیان ایران اسلامی:

مردم به کسی چک سفید امضا نداده‌اند/ اگر درست عمل نکنیم مردم دیگر به ما رأی نمی‌دهند

رئیس خانه احزاب ایران گفت: من فکر می‌کنم مردم به کسی چک سفید امضا نداده‌اند لذا باید درست عمل کنیم چرا که اگر درست عمل نکنیم مردم دیگر به ما رأی نمی‌دهند.

مردم به کسی چک سفید امضا نداده‌اند/ اگر درست عمل نکنیم مردم دیگر به ما رأی نمی‌دهند

گیلان خبر: حسین کمالی رییس خانه احزاب ایران صبح امروز در کنگره مجمع فرهنگیان ایران اسلامی اظهار داشت: من فکر می‌کنم مردم به کسی چک سفید امضا نداده‌اند

باید درست عمل کنیم اگر درست عمل نکنیم مردم دیگر به ما رای نمی‌دهند.

وی افزود: شورای هماهنگی اصلاحات اختلاف نظرهایی درباره انتخابات اول داشت و ما به کمک آقای کمیجانی که نقش اساسی در وحدت اصلاحات داشت اساس کار را بر وحدت اصلاح طلبان گذاشتیم و سعی کردیم شورای سیاست گذاری به وجود بیاوریم ما برای انتخابات مجلس به مردم برنامه را یم دو سال گذشته کدام قسمت از برنامه تحقق شده است.

رییس خانه احزاب ایران همچنین تصریح کرد: ما در همه حوزه ها برنامه داریم و به مردم وعده دادیم که برنامه را عمل می کنیم و 2 سال دیگر زمان مانده است.

کمالی ادامه داد: ما برای شورای شهر هم برنامه دادیم، گفت: شورای شهر باید این برنامه ها را اجرا کنند. وعده ما به مردم خوش اخلاقی و خوش قیافگی ما نبوده بلکه سند تعهد ما به مردم برنامه است و همه موظفند برنامه را اجرا کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد که اصلاح طلبان باید ضابطه مند و قانون مند حرکت کنند، گفت: ما معتقد که باید رفتار درست و صادقانه با مردم داشته باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38346

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر