همه قوا با تمام تلاش مشکلات را از سر راه مردم بردارند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که همه قوا و مسئولان باید با تمام تلاش به مردم خدمت کنند و مشکلات را از سر راه بردارند، گفت: ملت ایران هوشمند تر و آگاه تر از این مسائل هستند که فریب توطئه های دشمنان را بخورند.

همه قوا با تمام تلاش مشکلات را از سر راه مردم بردارند

گیلان خبر: «سید حسین نقوی حسینی»  با اشاره به حضور اعضاء و نمایندگان دستگاه های دعوت شده به جلسه فوق العاده امروز این کمیسیون گفت: در ابتدای جلسه «علاء الدین بروجردی» رئیس کمیسیون به برخی از عوامل زمینه ساز مسائل اخیر و موج سواری دشمن در عرصه فعلی و تلاش برای جبران ناکامی هایی که اخیرا در منطقه به دست آورده، اشاره کرد.

**بروجردی: برخلاف تصور دشمنان، شرایط آرام است

سخنگوی کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: بروجردی گفت که بر خلاف تصور باطل دشمنان انقلاب اسلامی، شرایط آرام است و همه امور در موقع مقرر انجام می شود.

نقوی حسینی افزود: در این جلسه مطرح شد که همه گروه های معاند از منافقین تا سلطنت طلب ها وارد صحنه شده وتحریک می کنند تا از فضا استفاده کنند و سرمنشاء این تحرکات خارجی است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسائلی مانند صندوق های مالی و پولی، شاندیز مشهد، برخی گرانی ها و مشکلات اقتصادی موجب اعتراضاتی شد و مردم را به سوی انجام واکنش هایی هدایت کرد و اعتماد عمومی دچار خدشه شد ولی اعتراضات به صورت مطالبات و توقعات اقتصادی مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: با ورود منشاء خارجی و دشمنان قسم خورده ملت ایران مثل آمریکا، و رژیم صهیونیستی و بعضی عوامل منطقه ای آنها ، اعتراضات به اغتشاشات کشیده شد و وارد شدن خسارات جانی و مالی به مردم، به اموال عمومی و امکانات شهری نیز شروع شد.

نقوی حسینی تاکید کرد: بین اعتراضات و مطالبات اقتصادی با اغتشاشات با منشاء خارجی تفاوت وجود دارد و بین آنها باید تفکیک قائل شد.

نماینده مردم در مجلس افزود: ملت ایران قطعا تحمل نمی کنند که عده ای نظم عمومی را به هم بزنند و خسارات جانی و مالی به مردم وارد کنند و هوشمند تر و آگاه تر از این مسائل هستند که فریب این گونه فتنه ها و توطئه ها را بخورند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در این جلسه تاکید شد که همه قوا و مدیران و مسئولان باید با تمام تلاش به مردم خدمت کنند و مشکلات را از سر راه بردارند.


منبع:ایرنا

کد مطلب: 40012

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر