طنین آوای وحدت مردم با ولایت

خروش انقلابی ملت ایران علیه آشوبگران/ حماسه 13 دی‌ماه هم به تاریخ انقلاب افزوده شد

ملت بزرگ ایران اسلامی از صبح امروز با حضور در راهپیمایی ضمن اعلام برائت از آشوب‌گران، 9 دی دیگری آفریدند تا بار دیگر ثابت کنند مشکلات اقتصادی تأثیری بر ولایتمداری مردم ایران و دفاع آنها از انقلاب‌شان نخواهد گذاشت.

خروش انقلابی ملت ایران علیه آشوبگران/ حماسه 13 دی‌ماه هم به تاریخ انقلاب افزوده شد

گیلان خبر: ملت بصیر و ولایی ایران از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه، 9 دی دیگری آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

از صبح امروز بسیاری از استان‌های کشور صحنه خروش ملت انقلابی ایران علیه اهانت اغتشاشگران و دشمنان ایران به مقدسات بود.

ملت ایران بار دیگر ثابت کردند که همواره پشتیبان انقلابشان هستند و اهانت به مقدسات را لحظه‌ای تحمل نخواهند کرد.

 

* « مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر فتنه‌گر» ملت ایران در اعتراض به آشوب‌های اخیر

 مردم اهواز از ساعت 9:30 صبح امروز علیه آشوبگران به پا خاستند و با راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت به آشوبگری اعلام کردند.

 

این راهپیمایی از امانیه میدان مولوی (سه‌گوش) آغاز شده و به سمت چهارراه سلمان فارسی (نادری) و چهارراه آبادان ادامه خواهد داشت.

 

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان سخنران این مراسم است.

مردم ولایتمدار اهواز دوشنبه‌شب هم در اقدامی خودجوش در اعتراض به آشوب‌های اخیر به خیابان آمدند و بساط آشوبگران را جمع کردند.

* مردم انقلابی قم هم‌پای ملت ایران در دفاع از انقلاب و ولایت به خیابان‌ها آمدند

تجمع و راهپیمایی مردم انقلابی قم از دقایقی پیش در میدان جانبازان این شهر در واکنش به اغتشاشات اخیر در کشور آغاز شده است.

مردم قم در این راهپیمایی با شعارهای «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه‌گر» و ... از آشوبگران برائت جسته و بار دیگر با انقلاب و ولایت تجدید میثاق کردند.

آیت‌الله سید محمد سعیدی در جمع مردم راهپیمایی می‌کند. 

 

* دریای خروشان مردم کرمانشاه در محکومیت اغتشاشات اخیر

خشم مردم کرمانشاه از تحرکات اوباش هدایت شده در روزهای اخیر یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین خیابان‌های این شهر(مدرس تا آزادی) را مملوء از جمعیت کرده است.

مردم کرمانشاه در پی اغتشاشات اخیر، با شرکت در راهپیمایی شکوه وحدت، انزجار خود را از آشوب‌گران و تخریب‌کنندگان اموال عمومی اعلام کردند و امروز پاسخ محکمی به بر هم‌زنندگان نظم و امنیت دادند و اعلام کردند که همواره پشتیبان و حامی انقلاب اسلامی بوده و هستند.

مردم انقلابی شهرستان‌های کرمانشاه با برگزاری اجتماع بزرگ، تحرکات و اغتشاشات اخیر در کشور را محکوم کرده و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، انقلاب و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

مردم در این راهپیمایی‌ها با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه، از آشوب‌های اخیر اعلام برائت کرده و حمایت قاطع خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند و خواستار پایان دادن به این تجمعات شدند. 

براساس این گزارش، در این راهپیمایی‌ها مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی، خواستار توجه دولت به مطالبات مردم شد.

گفتنی است، نظیر این راهپیمایی وحدت و همبستگی، در دیگر شهرستان‌های استان کرمانشاه هم‌اکنون در حال برگزاری است.

 

* پاسخ محکم همدانی‌ها به اغتشاشات اخیر

مردم شهیدپرور و ولایی تویسرکان که طی اغتشاشات اخیر، صحنه جولان فتنه‌گران بودند، امروز با تجمع پرشور خود، پاسخ محمکمی به آشوبگران و فرصت‌طلبان دادند.

 

مردم نهاوند نیز صبح امروز و همزمان با سراسر کشور تجمع اعتراض‌آمیزی نسبت به اغتشاشات اخیر آشوبگران و عناصر ضد انقلاب نشان دادند و با سر دادن شعار «مرگ بر فتنه‌گر» خواستار برخورد با آنها شدند.

مردم دیار کریم‌خان زند نیز علیه فتنه‌گران خروشیدند و با اتحاد و همبستگی به آشوب‌طلبان ثابت کردند که هیچ گاه از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دست نخواهند کشید.

 

تجمع و راهپیمایی امروز مردم شهرستان جم در مقابل آشوب‌گران و برهم زنندگان امنیت و آرامش ملی بود و ندای «مرگ بر فتنه‌گر» و «مرگ بر آشوب‌گر» در نگین سبز استان بوشهر طنین‌افکن شد.

 

صبح امروز آحاد مختلف مردم شهرستان جم با حضوری دیگر و راهپیمایی میثاق با ولایت حرکات اخیر اغتشاش‌گران و برهم زنندگان امنیت ملی محکوم کردند.

 

آنها با اعلام انزجار از دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بیعتی دوباره با انقلاب اسلامی داشتند و نسبت به اغتشاشات اخیر برخی در برخی شهرهای کشور واکنش نشان دادند.

 

اقشار مختلف مردم و به خصوص جوانان و دانشجویان انقلابی و با بصیرت شهرستان جم از ساعت 10 صبح امروز با تجمع در میدان امام حسین (ع) شهر جم و راهپیمایی تا آرامگاه شهید گمنام در کنار بازارچه شهرداری با سر دادن شعار «مرگ بر فتنه‌گر» اقدام اخیر برخی اغتشاش‌گران و آشوب‌گران در کشور را محکوم کردند.

 

در تجمع امروز مردم جم شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «فتنه‌گر حیا کن کشور را رها کن»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» سر دادند.

 

تجمع و راهپیمایی امروز مردم شهرستان جم در مقابل آشوب‌گران و برهم زنندگان امنیت و آرامش ملی بود و ندای «مرگ بر فتنه‌گر» و «مرگ بر آشوب‌گر» در نگین سبز استان بوشهر طنین افکن شد.

 

مردم انقلابی جم با در دست داشتن پرچم‌های ایران و عکس امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در این تجمع حضور یافته بودند.

* بسیجیان ورامینی در دفاع از نظام اسلامی کفن‌پوش شدند

 

شماری از بسیجیان ورامینی پیش از ظهر امروز در تجمعی که در بوستان شاهد این شهر برگزار شد، در دفاع از نظام اسلامی کفن‌پوش شدند.

کفن‌پوش شدن بسیجیان پایگاه شاهد حوزه حضرت فاطمه (س) ورامین در دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت و بسیجیان بار دیگر تأکید کردند تا آخرین قطره خون خود در راه انقلاب و نظام اسلامی ثابت‌قدم هستند.

در این برنامه، اعلام انزجار از اغتشاشات به وجود آمده در برخی استان‌های کشور نیز صورت گرفت و بسیجیان ورامینی در بوستان شاهد با شعار «ما حامیان رهبریم» تجمع کردند.

 

* راهپیمایی مردم استان خراسان شمالی علیه آشوب‌گران 

 

مردم خطه گنجینه معرفت‌ها و باب الرضا در حضوری باشکوه و پرصلابت به اعلام حمایت از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برخاستند و از دشمنان، فتنه‌گران و اغتشاش‌گران برائت جستند و اقدامات اخلال‌گرایانه عده‌ای در کشور را محکوم کردند.

 

* راهپیمایی مردم ولایتمدار خمینی‌شهر در اعتراض به آشوب آشوبگران

مردم انقلابی شهرستان خمینی‌شهر از صبح امروز در محکومیت اغتشاشات اخیر راهپیمایی کردند.

 

مردم این شهر با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر فتنه‌گر» انزجار خود را از آشوب‌های اخیر در کشور اعلام کردند.

* خروش مردم نوشهر علیه آشوب‌گران 

مردم انقلابی شهرستان نوشهر به صورت خودجوش به راهپیمایی انقلابی علیه آشوب‌گران آمریکایی ـ اسرائیلی با حضور هزاران نفری پرداختند.

* مردم ولایتمدار استان لرستان با حضور در خیابان‌ها اقدام اخیر آشوب‌گران را محکوم کردند 

مردم ولایت‌مدار استان لرستان از صبح امروز با حضور پرشور خود در راهپیمایی محکومیت اغتشاش‌های اخیر بار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده و مشت محکمی بر دهان اغتشاشگران زدند.

 

مردم خرم‌آباد نیز با حضور گسترده خود در راهپیمایی اروز انزجار خود را از فتنه‌گران و آشوب‌طلبان اعلام کرده و با حمایت قاطع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت فقیه حماسه‌ای دیگر آفریدند.

 

در راهپیمایی امروز شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر فتنه‌گر»، «لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است»، «حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست» سر داده شد.

* غیرت مردم انقلابی استان مرکزی به جوش آمد 

 پیش از ظهر امروز همزمان با سراسر کشور غیرت انقلابی مردم شهرهای مختلف استان مرکزی در محکومیت فتنه و آشوب به خروش درآمد و مردم با حضور در میعادگاه‌های برائت از فتنه‌گران و آشوبگران، نفرت و انزجار خود را از اقدامات اخیر فتنه‌گران اعلام کردند.

 

در شهر اراک نیز مردم بابصیرت و بیدار این شهر ساعت‌ها قبل از تجمع در میدان شهدا حضور یافته و اعتراض خود را نسبت به اقدامات اخیر فتنه‌گران با سردادن شعار «ما بیداریم، از فتنه‌گر بیزاریم»، «مرگ بر فتنه‌گر»، «مرگ بر آمریکا» اعلام کردند.

 

شرکت‌کنندگان در این تجمع با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ ایران اسلامی و تصاویر رهبر معظم انقلاب اقدامات اخیر دشمنان در فتنه‌انگیزی علیه ایران اسلامی را محکوم کردند.

 

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم اعم از کارگران، کارمندان، ورزشکاران، بسیجیان، فرهنگیان، مرد، زن و پیر و جوان حضور داشتند.

* خروش گیلانی‌ها در محکومیت آشوب‌گران

 

مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان‌های آستان اشرفیه و سیاهکل با صفوف به هم پیوسته انزجار خود را از اغتشاش‌گران و فتنه‌گرانی که با حضور در جمع مردم به دنبال ایجاد ناامنی بودند اعلام کردند.

مردم این 2 شهرستان شاهد خروش ملت انقلابی ایران علیه اهانت اغتشاشگران و دشمنان ایران به مقدسات بود.

از شهرستان لاهیجان نیز خبر می‌رسد تجمع اعتراض‌آمیز مردم این شهر برگزار خواهد شد.

در بسیاری از شهرستان‌های استان گیلان نیز قرار است این تجمع بعد از نماز جمعه برگزار شود.

* نخواهیم گذاشت آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ما دلسوزی کنند/ دلسوز بودید تروریست‌های داعش را تربیت نمی‌کردید

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا شکسته‌دل امام جمعه سیاهکل با بیان اینکه عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی در حال حمایت از آشوبگران هستند، گفت: نخواهیم گذاشت آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی برای ما دلسوزی کنند، شما اگر دلسوز بودید تروریست‌های داعش را تربیت نمی‌کردید.

 

* فریاد «مرگ بر فتنه‌گر» مردم شهرضا طنین‌انداز شد

مردم مؤمن و ولایت‌مدار شهرستان شهرضا پیش از ظهر امروز برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته به خیابان آمدند و فریاد «مرگ بر فتنه‌گر» سر دادند.

* اعلام انزجار مردم استان ایلام علیه آشوب‌گران

مردم استان ایلام در اعتراض به ناهنجاری‌ها و آشوب‌های اخیر در میدان 22 بهمن این شهر تجمع کرده و نفرت خود را از آشوب‌گران اعلام کردند.

* تبلور وحدت شیعه و سنی در تجدید میثاق با ولایت

مردم گرگان در اعتراض به تجمعات غیرقانونی و محکوم کردن اغتشاشات اخیر فتنه‎گران، از ساعت 10 صبح امروز راهپیمایی خود را آغاز کردند و با شعارهای «ملت ما بیدار است، از فتنه‎گر بیزار است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضدولایت فقیه»، «مرگ بر فتنه‎گر» و «ما همه با هم هستیم یار ولایت هستیم» طومار آشوبگران را در هم پیچیدند.

پلاکاردهای دیگری نظیر «سلم لمن سالمکم خامنه‎ای، حرب لمن حاربکم خامنه‎ای»، «خامنه‎ای کوثر است، دشمن او ابتر است»، «سیلی از کوخ‎نشینان، خواهند خورد کاخ‎نشینان»، «خامنه‎ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است»، «رمز نجات ملت، حمایت از ولایت»، «گله‌مندیم اما درست مطالبه می‌کنیم»، «حساب معترض از ضدانقلاب جداست»، «ای مزدور فتنه‌گر ننگت باد، ننگت باد»، «ما همه عمار توایم خامنه‌ای، گوش به فرمان توایم خامنه‌ای» توسط مردم انقلابی گرگان در این راهپیمایی به اهتزاز درآمد.

مردم گرگان علیه فتنه‎گران قیام کردند تا بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب اسلامی، مقام عظمای ولایت، شهدا و امام شهیدان نشان دهند، شعارهای مردم حکایت از این داشت که آنها گرچه از گرانی، تورم، رکود و تبعیض ناراحتند، اما به ارزش‎هایی که برای آن انقلاب کردند و برای آن خون دادند پشت‎پا نخواهند زد.

مردم با مشت‎های گره‎کرده نفرت و انزجار خود را از آمریکا و ایادی استکبار به نمایش گذاشتند و با تداعی شعارهای انقلاب اسلامی در آستانه 40 سالگی این نظام مقدس به خیابان آمدند و تظاهرات استکبارستیزی برگزار کردند.

شور انقلابی و عزت حسینی کسبه و بازاریان خیابان امام خمینی (ره) گرگان که با تعطیلی مغازه های خود با راهپیمایان این حماسه مردمی علیه فتنه‌گران و آشوبگران همراهی کردند.

راهپیمایی مردم انقلابی گرگان حامل این پیام بزرگ بود به سردار سلیمانی بگوئید ما از خیمه علی حفاظت می‌کنیم، تو از دو قدمی خیمه معاویه برنگرد، مردم آمدند تا همه با هم در ریشه‌کنی فتنه و یاری انقلاب، اسلام و ولایت نقش‌آفرینی کنند تا این پیام بزرگ به جهان مخابره شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40048

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر