مدیرکل اوقاف مازندران:

اهانت‌کنندگان به قرآن کریم منتظر پاسخ محکم ملت ایران اسلامی باشند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دشمن در مازندران به اهداف خود نرسید و با اهانت به مقدسات به‌دنبال عقده‌گشایی است اما در فرصت مناسب مردم دیار علویان پاسخ آنها را خواهند داد.

اهانت‌کنندگان به قرآن کریم منتظر پاسخ محکم ملت ایران اسلامی باشند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری به اشاره به اتفاقات اخیر و آتش زدن سه آستان مقدس امامزادگان، بقاع متبرکه و قرآن کریم در استان مازندران اظهار کرد: این حرکت آشوبگران بسیار سخیف و از روی کینه بوده است.

وی با بیان اینکه آشوبگران و اغتشاشگران پشت پرده آتش زدن قرآن کریم و آستان مقدس امامزادگان در مازندران هستند، افزود: این آشوبگران از سوی دشمنان ایران در خارج از کشور هدایت می‌شوند و این اقدامات برنامه‌های دشمنان نظام و اسلام است.

*استکبارگران از اسلام ضربه‌های سنگینی خورده‌اند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه پشت قضایای اخیر و آتش زدن قرآن کریم، کشورهایی مانند رژیم غاصب صهیونیستی، آمریکای جنایتکار و روباه پیر قرار دارد، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی تاکنون ضربه‌های سنگینی از اسلام و ملت ایران اسلامی خورده‌اند و با این اقدامات خرابکارانه به‌دنبال انتقام‌گیری هستند.

حیدری با اشاره به اینکه مستکبران جهان برای سوزاندن مسجد و آستان مقدس امامزادگان افراد را اجیر کرده و در قبال این حرکت سخیف به آنها مبالغی را پرداخت می‌کنند، افزود: دشمنان چندین‌بار به مقدسات ملت ایران اسلامی اهانت کردند و پاسخ آن را گرفتند و این‌بار نیز به‌خاطر آشوب و آتش زدن قرآن کریم پاسخ محکمی خواهند گرفت.

*دشمن با آتش‌زدن قرآن به‌دنبال عقده‌گشایی است

وی با بیان اینکه دولت و ملت در کنار یکدیگر قرار دارند و مانند سال 88 فتنه را خاموش خواهند کرد، ادامه داد: همه ملت ایران اسلامی گوش به فرمان ولی فقیه هستند و هیچ هراسی از این افراد اخلال‌گر ندارند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه آتش زدن قرآن کریم و آستان مقدس امامزادگان مازندران دسیسه دشمنان است، گفت: دشمن در مازندران به اهداف خود نرسید و با اهانت به مقدسات به‌دنبال عقده‌گشایی است اما در فرصت مناسب مردم دیار علویان پاسخ آنها را خواهند داد.

*اغتشاشگران هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند

حیدری با بیان اینکه اقدام آشوبگران در آتش زدن قرآن کریم و آستان مقدس امامزادگان را به‌شدت محکوم می‌کنیم، اظهار کرد: ساختمان این آستان مقدس به کوری چشم دشمنان به‌زودی با کمک اوقاف و خیران محلی بازسازی می‌شود.

وی با بیان اینکه اغتشاشگران هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند، تصریح کرد: این افراد مانند لشکریان یزید اگر در صحرای کربلا حضور داشتند قطعاً مقابل امام حسین(ع) قرار می‌گرفتند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40052

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر