کمالی در کنگره حزب همبستگی ایران:

سیستم کنونی احزاب مطلوب نیست/ همه چیز در جهت حرکت مناسب احزاب شکل بگیرد

رئیس خانه احزاب گفت: سیستمی که امروز در کشور برای احزاب وجود دارد سیستم خوبی نیست در حقیقت باید همه چیز در جهت حرکت مناسب احزاب شکل بگیرد.

سیستم کنونی احزاب مطلوب نیست/ همه چیز در جهت حرکت مناسب احزاب شکل بگیرد

گیلان خبر: حسین کمالی رئیس خانه احزاب صبح امروز (پنج شنبه) در پنجمین کنگره حزب همبستگی ایران اسلامی در مرکز همایش های بین‌المللی سازمان صدا سیما، گفت: زمانی که در مجلس درباره مسئله مترو تهران صحبت می کردیم در جلسه‌ای که آیت الله هاشمی بودند ایشان در مورد لزوم مترو صحبت کردند اما اکثر افراد با مترو مخالف بودند.

وی افزود: از دیدگاه چپ عنوان می کردند که مترو یک کالای لوکس است که خود من هم این دیدگاه را داشتم وقتی که رای گیری شد فقط دو نفر با تاسیس مترو در تهران موافقت کردند که آیت الله هاشمی و من بودیم که من هم به خاطر آقای هاشمی به مترو رای مثبت دادم.

رئیس خانه احزاب عنوان کرد: در خانه احزاب، قانون جرم سیاسی، انتخابات و تشکیل احزاب را در دستور کار داریم، سیستمی که امروز در کشور برای احزاب وجود دارد سیستم خوبی نیست در حقیقت باید همه چیز در جهت حرکت مناسب احزاب شکل بگیرد.

کمالی با اینکه احزاب برای مسائل بین الملل و اقتصادی و نظامی برنامه دارند، تصریح کرد: ما در مورد تمام این موارد برنامه ریزی کرده بودیم و طرح هایی داریم، برنامه ما برای امور بین‌الملل متفاوت از این جریانی است که در حال اجرا است و در بخش نظامی نیز ما ارتش حرفه‌ای را مطرح کردیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40325

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر