هرچه بر سرمان آورده‌اند از جاسوس‌هاست

مرحوم آیت‌الله بهجت(ره) در خصوص استفاده دشمن از جاسوس‌ها فرموده‌اند حیات فرنگی ها با جاسوس است، تا به حال بر سر ما، هر چیزی آورده اند، از جاسوسها آورده اند.

هرچه بر سرمان آورده‌اند از جاسوس‌هاست

گیلان خبر: آیت الله العظمی بهجت(ره) یکی از عرفای نامدار و مراجع سرشناس شیعه در جهان اسلام است. وی از شاگردان عالم ربانی سده سیزده و چهارده خورشیدی سید علی قاضی طباطبایی(ره) بود، که از جانب سید علی قاضی لقب فاضل گیلانی گرفته بود.

آیت‌الله بهجت در خصوص استفاده دشمنان از جاسوس‌ها، سخنان جالبی دارند که در ادامه می‌خوانید. این روزها که ماجرای خودکشی کاووس سیدامامی که به دلیل جاسوسی دستگیر شده بود، بر سر زبان‌ها افتاده و رسانه‌های ضدانقلاب درباره‌ی آن لجن‌پراکنی می‌کنند، مرور این سخنان آیت‌الله بهجت خالی از لطف نیست.

آیت‌الله بهجت(ره) فرمودند:

"همچنین ملتفت باشید! حیات فرنگی ها با جاسوس است، تا به حال بر سر ما، هر چیزی آورده اند، از جاسوسها آورده اند.

ملتفت باشید! اطراف خودتان را نگاه کنید، گاهی می شود به چند واسطه، به جاسوس می رسند.

اینها یک فطانتی است، که خدا باید این زرنگی را بدهد که آدم گول دروغ گوها را نخورد، آنقدر به آدم راست می گویند، تا اینکه دروغشان را بفروشند.

ملتفت باشید! ملتفت ما هستند؛ کما اینکه ملائکه، ملتفت خیالات ما هستند!! این ملعونها ملتفت هستند که بعد از چند سال چه خواهیم کرد، راهش را پیدا می کنند، جاسوس می گذارند، تمام خیالات و افکار انسان را به توسط او می فهمند!"

هرچه بر سرمان آورده‌اند از جاسوس‌ها است

منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 41653

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر