جهانگیری پس از جلسه دولت برای مدیریت بازار ارز:

نمی‌توانیم نسبت به زندگی 80 میلیون ایرانی بی‌تفاوت باشیم

معاون اوّل رئیس جمهور با بیان اینکه نمی‌توانیم نسبت به زندگی 80 میلیون ایرانی بی تفاوت باشیم، گفت: رئیس‌جمهور نسبت به پیگیری تصمیمات اخیر دولت حساسیت ویژه‌ای دارد و علاقمند است در همه جلسات حضور داشته باشد.

نمی‌توانیم نسبت به زندگی 80 میلیون ایرانی بی‌تفاوت باشیم

گیلان خبر: اسحق جهانگیری معاون اوّل رئیس‌جمهور، پس از جلسه ستاد اقتصادی دولت برای مدیریت بازار ارز، با بیان اینکه نمی‌توانیم نسبت به زندگی 80 میلیون ایرانی بی تفاوت باشیم، اظهار داشت: رئیس جمهور نسبت به پیگیری تصمیمات اخیر دولت حساسیت ویژه‌ای دارد و علاقمند هستند در همه جلسات حضور داشته باشند.

وی افزود: ستادی هم که برای تنظیم بازار ارز تشکیل شده است روزانه تشکیل جلسه می‌دهد که این ستاد امروز هم با حضور رئیس جمهور برگزار شد و تصمیماتی اتخاذ کرد.

جهانگیری با بیان اینکه برخی از مسائل اقتصادی کشور به تصمیمات جدی نیاز دارد اظهار داشت: گاهی اتفاقاتی می‌افتد که به اقتصاد کشور و زندگی مردم آسیب می‌زند.اتفاقاتی که در مورد ارز رخ داد همه زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داد.

 

وی با بیان اینکه برخی انتقال سرمایه از کشور انجام شد تصریح کرد: من متأسفم وقتی دیدم موضوع برخی رسانه‌های خارجی این بود، برخی از افراد در خارج از ایران به قیمت به هم ریختن زندگی مردم در داخل کشور به دنبال خرید املاک بودند و قیمت ارز را با تقاضاهای غیر واقعی بالا بردند تا بیرون از ایران برای خود کارهایی انجام دهند که این اقدامات با هیچ سیاستی سازگار نیست و ما به جهت مسائل امنیت ملّی این نیاز را دیدیم که تصمیمات جدی بگیریم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42888

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر