دروغ‌پردازی فرقه‌ شیرازی‌ها درمورد اسیدپاشی

پس از حاشیه سازی های اخیر پیرامون حادثه اسید پاشی در اصفهان یکی از رسانه های حامی فرقه شیرازی دست به شایعه سازی عجیبی زده است.

دروغ‌پردازی فرقه‌ شیرازی‌ها درمورد اسیدپاشی

گیلان خبر : يكي از رسانه های حامي یک فرقه تندرو و افراطی در پی حوادث اسیدپاشی اصفهان اقدام به دروغ پراکنی عجیب و پخش شایعات بی پایه و اساس کرده اند. به طوری که در یکی از سایت های حامی این جریان، مسئوليت حادثه اسید پاشی را به یک گروه مذهبی در اصفهان نسبت داد. این سایت گروه انصار حزب الله شاخه اصفهان را به عنوان مسئول این کار قلمداد کرده و جالب تر اينكه از قول اين گروه حتی بیانیه ای نیز درباره دلایل ورود آن ها به این موضوع منتشر كرده است.

 
البته اقدامات چنین رسانه هایی كه بر پایه هیچ و پوچ قصد ایجاد نفرت نسبت به جامعه شیعی و حزب اللهی و تفرقه بین مردم اصفهان و ایران دارد ديگر اثري ندارد. این گروه برای این که به هدفش برسد و به این صورت جامعه را در تشویش فرو برد از هیچ فعالیتی دریغ نمی کند و همه هم و غمش را بر این موضوع استوار کرده است. این جریان به ظاهر شیعی مخالف نظام دستش برای ایرانی ها و به خصوص اصفهانی ها رو شده و حنایش دیگر برای مردم رنگی ندارد.
WuCNeEIwN3BH
گفتني است اين جريان و شبكه هاي ماهواره اي و مجازي حامي آن سابقه توهين به مراجع عظام تقليد ( همچون حضرت آيت الله بهجت) و تفرقه افكني بين مسلمانان را در كارنامه دارند و با توهين عجيب و غريب سعي در تضعيف جمهوري اسلامي ايران داشته و دارند. با اين حال و با روشنگري هاي يك ساله اخير رسانه هاي ارزشي از محبوبيت اين جريان به شدت كاسته شده است و اين واكنش هاي عصبي رسانه هاي آنها حكايت از همين ضعف دارد.

کد مطلب: 4299

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر