کوچکی‌نژاد:

حمله به سوریه نشان‌دهنده شکست آمریکایی‌هاست

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، نشانه پیروزی دولت سوریه بر تروریست‌هاست که سبب خشم آمریکایی‌ها شده است.

حمله به سوریه نشان‌دهنده شکست آمریکایی‌هاست

گیلان خبر: جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی درباره حمله امروز سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه گفت: معتقدم این مسأله نشانه پیروزی دولت سوریه بر تروریست‌هاست که سبب خشم آمریکایی‌ها شد.

وی افزود: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند از طریق تروریست‌ها می‌توانند حکومت سوریه را ساقط کرده و حکومت دلخواه خودشان را مستقر کنند ولی حالا کاملاً از این موضوع ناامید شدند و به حمله نظامی به یک کشور مستقل روی آوردند. 

کوچکی‌نژاد گفت: ما هیچ انتظاری از اروپایی‌ها نداریم زیرا همواره دنباله‌رو آمریکایی‌ها بودند. 

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می‌کنیم این کشورها می‌خواهند از نظر نیروی انسانی و افکار عمومی به ایران لطمه بزنند که ایران باید با احتیاط مسأله را تعقیب کند. 

وی افزود: آنها برای حفظ موجودیت اسرائیل این کار را کردند چرا که اگر یک موشک به اسرائیل بخورد ناچار هستند وارد مذاکره شوند بنابراین کشورهای منطقه نیز باید به سوریه کمک کنند. عربستان نیز چند سال در یمن این کار را انجام داد و حالا دنبال راه خروج از باتلاقی است که خودشان درست کردند بنابراین این کار هم به جایی نمی‌رسد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42992

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر