ابراهیمی با فارس مطرح کرد

جزئیات تأمین منابع مالی دفاتر استانی جامعه روحانیت در طرح جدید

عضو جامعه روحانیت مبارز بابیان اینکه با اجرای طرح تغییر اساسنامه جامعه روحانیت، این تشکل در سراسر کشور فراگیر می‌شود، گفت: ما دفاتری را در تمام استان‌ها تأسیس خواهیم کرد و این با ساماندهی قبل متفاوت است.

جزئیات تأمین منابع مالی دفاتر استانی جامعه روحانیت در طرح جدید

گیلان خبر: حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به برگزاری نشست این تشکل سیاسی روحانی اظهار داشت: حدود هفت است که بر روی اساسنامه جامعه روحانیت کار می‌کنیم و قرار است ساختار اساسنامه جامعه کاملاً تغییر کند و ازاین‌رو هفته آینده نیز به اتمام می‌رسد.

ابراهیمی بابیان اینکه با اجرای این طرح جامعه روحانیت در سراسر کشور فراگیر می‌شود، تصریح کرد: ما دفاتری را در تمام استان‌ها تأسیس خواهیم کرد و این با ساماندهی قبل متفاوت است.

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره منابع مالی این تغییرات و ایجاد دفاتر استانی اظهار داشت: علمای هر منطقه منابع مالی را خودشان تقبل می‌کنند و مردم هم به ما کمک خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه روحانیت هرکجا باشد دوستداران و همراهانی دارد، گفت:‌ روحانیت هیچ‌گاه در طول تاریخ  به دولت وابسته نبوده و در تاریخ تشیع نیز افتخار روحانیت استقلال آن بوده است؛ بنابراین جامعه روحانیت مبارز نیز وابسته به دولت و افراد خاصی نیست.

ابراهیمی درباره راه‌اندازی دفتر استان قم و ارتباط با جامعه مدرسین افزود: ما همیشه با جامعه مدرسین مرتبط بوده‌ایم اما فعلاً نشست مشترکی نداشتیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره استمرار جلسات مشترک با رئیس‌جمهور تصریح کرد: ما با رئیس‌جمهور مشکلی نداریم البته در جلسه‌ای که داشتیم نه ما تأکیدی بر استمرار جلسات داشتیم و نه رئیس‌جمهور اما مخالف نیستیم و اگر طرفین فرصت کنند می‌توانند باهم نشست مشترک داشته باشند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43169

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر