فولادگر در نطق میان‌دستور

قوت و تقویت نیروهای مسلح در شرایط فعلی از اولویت‌های اصلی نظام است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: انسجام و وحدت قدرت و قوت نیروهای مسلح به ویژه در شرایط فعلی از اولویت‌های اصلی نظام است.

قوت و تقویت نیروهای مسلح در شرایط فعلی از اولویت‌های اصلی نظام است

گیلان خبر: حمیدرضا فولادگر در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (سه‌شنبه 28 فروردین 97) با تبریک روز ارتش گفت: انسجام و وحدت قدرت و قوت نیروهای مسلح به ویژه در شرایط فعلی از اولویت‌های اصلی نظام است.

وی با اشاره به حمله هوایی آمریکا به سوریه افزود: حمله موشکی آمریکا با همراهی فرانسه و انگلیس به سوریه نه به لحاظ نظامی اقدامی با اهمیت تلقی می‌گردد و نه به لحاظ سیاسی توانست تاثیری در شرایط منطقه ایجاد کند و نه به لحاظ امنیتی کمکی به آرامش و ایجاد صلح در منطقه بود بلکه بالعکس نشان داد که آمریکا خود عامل ناامنی در منطقه است و این اقدام آنها موجب انسجام و تقویت نیروهای مقاومت شد و نشان داد که این عملیات تقدیم شیرینی به هم‌پیمانان مرتجع منطقه بود که آنها را چون گاو شیرده می‌پندارد و از آنها انتظار دوشیدن بیشتر دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: دنیا قضاوت خواهد کرد که جمهوری اسلامی ایران در ادعای مبارزه با تروریسم صادق است و همانگونه که در اجرای برجام به تعهدات خود عمل کرد اما این نظام سلطه و آمریکا که نقض عهد می‌کند و به خوی اشتکباری خود ادامه می‌دهد.

فولادگر خاطرنشان کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی حرکتی 3 جانبه گرایانه در سطح کشور انتظار می‌رود مردم به عنوان مصرف کننده با عزمی ملی مشوق کالای ایرانی و در عین حال ناظر بر کیفیت و مرغوبیت محصولات کالا و خدمات باشند.

وی ادامه داد: ثانیاً تولیدکنندگان با در نظر گرفتن فضای رقابتی امروز در تولید محصولات خود را با کیفیت، قیمت، زمان تحویل و خدمات فروش مناسب به مصرف کننده ارائه دهند و ثالثاً دولت به معنای عام آن یعنی حاکمیت باید شرایط رقابت عادلانه را برای تولیدکننده فراهم کند و با اقدامات حمایتی در اموری مانند تأمین مالی، نقدینگی، تسهیلات بانکی، امور مالیاتی، بیمه‌ای، تعرفه‌ای و گمرکی از یک سو و اقداماتی تسهیل کننده با بهبود فضای کسب و کار و مقررات‌زدایی و رفع موانع تولید از سوی دیگر با همکاری دیگر قوا (مجلس و قوه قضاییه) و همچنین نهادهای دیگر این عزم ملی را به ثمر رسانند و مجلس در ادامه فعالیت‌های نظارتی باید گزارش‌های خود را ادامه دهد و در این راستا چنانچه ضرورت داشت به اصلاح قوانین بپردازد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از کشاورزان درخواست داریم به اعتراضات به‌حق خود را از مجاری و روش‌های قانونی اعلام کنند و ما نیز به نمایندگی از این عزیزان اعلام می‌داریم که اگرچه خشکسالی بی‌سابقه است و ذخیره آب سد زاینده‌رود از 47 سال تأسیس آن تاکنون به کمترین میزان آن رسیده است لیکن کمبودها نیز باید عادلانه باشد. بهینه‌سازی مصرف و صرفه‌جویی در هر 3 بخش شرب، صنعت و کشاورزی و در همه استان‌ها، مناطق و استان‌های بالا دست و پایین‌دست باید عملیاتی شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43172

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر