لغو عضویت احمدی‌نژاد از مجمع را باید دفتر رهبر انقلاب اعلام کند

یک مقام مسئول در اداره کل ارتباطات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حکم آقای احمدی نژاد برای عضویت در مجمع از سوی مقام معظم رهبری برای وی ابلاغ شده است و هر گونه تصمیم گیری در رابطه با تعلیق عضویتش باید از طرف دفتر ایشان اعلام شود.

لغو عضویت احمدی‌نژاد از مجمع را باید دفتر رهبر انقلاب اعلام کند

گیلان خبر: یک مقام مسئول در اداره کل ارتباطات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، درباره خبرهایی مبنی بر لغو عضویت محمود احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حکم آقای احمدی نژاد برای عضویت در مجمع از سوی مقام معظم رهبری برای وی ابلاغ شده است و هر گونه تصمیم گیری در رابطه با تعلیق عضویت وی در مجمع باید از طرف دفتر ایشان اعلام شود.

یک مقام مسئول در اداره کل ارتباطات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  تاکید کرد: هیچ یک از اعضای مجمع نمی توانند در این رابطه تصمیم گیری کنند.

این منبع آگاه همچنین خاطر نشان کرد: در صورتی که خبری و یا تصمیم گیری در این باره گرفته شود، روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری اعلام خواهند کرد.

گفتنی است؛ صبح امروز خبرهایی مبنی بر تعلیق عضویت محمود احمدی نژاد در فضای مجازی و یکی از سایت های خبری مطرح و منتشر شد.

شایان ذکر است؛ حکم تمامی اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رهبر معظم انقلاب صادر و ابلاغ می شوند، از این رو هیچ یک از اعضای مجمع نمی توانند عضویت اعضا را لغو کنند.


منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 43599

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر