دریادار سیاری:

پاسخ نیروهای مسلح به اقدام دشمن پشیمان کننده خواهد بود

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: در نیروهای مسلح این توان وجود دارد که اگر دشمن اقدامی کند چنان پاسخی به آنها می دهیم که تا آخر عمرشان پشیمان باشند.

پاسخ نیروهای مسلح به اقدام دشمن پشیمان کننده خواهد بود

گیلان خبر: امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در همایش رونمایی از کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب اظهار داشت: موضوع کتاب و کتاب خانی بسیار مهم و اساسی است.

وی ادامه داد: کتاب و کتاب خوانی باید الگویی همه باشد و بتوانیم این مهم را به نسل جوان انتقال دهیم. امروزه توجه به فضایی مجازی شاید توجه به کتاب خوانی را کاهش داده اما استقبال از نمایشگاه کتاب نشان داد که استقبال در میان مردم ما وجود دارد.

امیر دریادار سیاری کپی برداری و استفاده از مطالب اینترنت را مسئله ای برای کل جهان دانست گفت: امروز جهان با بی سوادی مدرن روبرو است.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به رونمایی از سه کتاب در همایش الگوی فرماندهی مطلوب تصریح کرد: این آثار بسیار مطلوب و غنی هستند و آنچه مورد نیاز فرماندهی در نیروی زمینی ارتش است براساس بیانات مقام معظم رهبری در این کتابها موجود است و می تواند به عنوان یک سند بالا دستی مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: فرماندهی در نیروی زمینی به عنوان گسترده ترین نیرو در سطح نیروهای مسلح بسیار مهم است. فرماندهی امروز با گذشته بسیار متفاوت است و کرامت انسانی در این مدیریت بسیار اهمیت دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: الگوهای ما در فرماندهی، اسلام، قرآن، سیره اهل بیت علیهم السلام و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا است پس فرماندهی ما باید انقلابی و اسلامی باشد.

امیر سیاری همچنین گفت: داشتن نقشه برای اینکه کجا بودیم و به برکت انقلاب اسلامی کجا هستیم و به کجا می خواهیم بسیار مهم است. باید بدانیم که با وجود تحریم به کجا رسیده ایم.

امیر سیاری در پایان تاکید کرد: در نیروهای مسلح این توان وجود دارد که اگر دشمن اقدامی کند چنان پاسخی به آنها می دهیم که تا آخر عمرشان پشیمان باشند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43879

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر