عزیزی:

سفر نمایندگان برای تماشای بازی‌های جام جهانی با هزینه بیت‌المال اصلاً به صلاح نیست

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: سفر نمایندگان به جام جهانی با هزینه بیت‌المال اصلاً به صلاح نیست و فکر نمی‌کنم که نمایندگان حاضر باشند در شرایط فعلی اقتصادی کشور با هزینه‌ بیت‌المال به جام جهانی بروند.

سفر نمایندگان برای تماشای بازی‌های جام جهانی با هزینه بیت‌المال اصلاً به صلاح نیست

گیلان خبر: عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار منتشر شده در مورد سفر 7 نفر از نمایندگان به روسیه برای تماشای بازی‌های جام جهانی فوتبال گفت: اگر نماینده‌ای بخواهد با هزینه شخصی خود برود مانعی وجود ندارد اما اگر هزینه آن بخواهد از بیت‌المال تأمین شود در شرایط فعلی اقتصادی کشور اصلاً به صلاح نیست.

وی با ابراز بی‌اطلاعی از قرعه‌کشی انجام شده درباره سفر تعدادی از نمایندگان به روسیه برای تماشای بازی‌های جام جهانی افزود: در شرایط فعلی اقتصادی من فکر نمی‌کنم که هیچ نماینده‌ای حاضر باشد با هزینه مجلس به جام جهانی برود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهارداشت: اخیراً در برخی از رسانه‌ها و به ویژه در فضای مجازی یک کار غیر اخلاقی صورت گرفت و آن این بود که رأی گیری برای هیأت رئیسه را به عنوان قرعه‌کشی برای سفر 7 نفر از نمایندگان به روسیه برای تماشای جام جهانی معرفی کردند. کدام آدم عاقلی می‌گوید بیایید بین 290 نفر نماینده قرعه‌کشی برای سفر به جام جهانی صورت گیرد؟ 

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: گلدانی که توسط آن رأی‌گیری می‌شد گلدان مخصوص رأی‌گیری برای هیأت رئیسه است و جای تأسف دارد که این موضوع به عنوان قرعه‌کشی برای جام جهانی قلمداد شده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44448

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر