ابوترابی:

بهترین راه‌حل مشکل فلسطین مراجعه به آراء ساکنان اصلی این سرزمین است

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین راهکار برای حل مشکل فلسطین انتخابات است و باید ساکنان اصلی آن که از پیش از تشکیل رژیم صهیونیستی در این سرزمین بوده‌اند با رأی خود سرنوشتشان را تعیین کنند.

بهترین راه‌حل مشکل فلسطین مراجعه به آراء ساکنان اصلی این سرزمین است

گیلان خبر: ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع فلسطین گفت: بهترین راهکار برای حل مشکل فلسطین راهکاریست که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند و آن مراجعه به آراء و افکار عمومی ساکنان اصلی این سرزمین برای تعیین سرنوشتشان است که منطبق بر عقل و منطق است.

وی افزود: بر این اساس افرادی که قبل از تشکیل اسرائیل غاصب و رژیم صهیونیستی اعم از پیروان همه ادیان در این سرزمین زندگی می‌کرده‌اند باید با رأیشان نسبت به تعیین تکلیف وضعیت این سرزمین اقدام کنند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: کسانی که طی ۷۰ سال گذشته از سرزمین‌های مختلف به این منطقه آمده و سرزمین فلسطین را غصب کرده‌اند طبیعتاً غاصب هستند و رأی آنها وجاهت ندارد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: پیشنهاد برای مراجعه به آراء عمومی ساکنان اصلی سرزمین فلسطین یک پیشنهاد کاملاً دموکراتیک است و غربی‌هایی که دم از دموکراسی می‌زنند به چه دلیل با این موضوع همراهی ندارند.

وی افزود: تنها مسیر راهگشا برای حل مشکل فلسطین همین موضوع است و راهکارهای دیگر منتج به نتیجه نمی‌شود.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اورشلیم و قدس شریف هم برای مسیحیان، هم یهودیان و هم مسلمانان مقدس است و لذا تنها راه و بهترین راه پیشنهاد مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری انتخابات است که ساکنان اصلی این سرزمین با رأی خود نسبت به تعیین تکلیف وضعیت فلسطین اقدام کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44543

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر