متقی‌فر:

نامه اخیر جمعی از اصلاح‌طلبان برای تحقق اهداف دشمن برنامه‌ریزی شده است

سخنگوی جبهه پایداری گفت: ترامپ پس از خروج از برجام در توجیه زیان‌بار نبودن این اقدام گفته بود، من معتقدم ایرانی‌ها در یک مقطع زمانی بار دیگر بازمی‌گردند و خواهند گفت ما برای توافق دیگری خواهان مذاکره هستیم.

نامه اخیر جمعی از اصلاح‌طلبان برای تحقق اهداف دشمن برنامه‌ریزی شده است

گیلان خبر: برخی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب با نوشتن نامه‌ای که خطاب آن به مسئولان عالی‌رتبه نظام است خواستار مذاکره مستقیم با آمریکا و ترامپ شدند. 

ابوالفضل بازرگان برادرزاده رئیس دولت موقت، کدیور اصلاح‌طلب اپوزیسیون و نماینده مجلس ششم، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران، عیسی سحرخیز محکوم امنیتی، احمد منتظری فرزند مرحوم منتظری و رضا علیجانی فعال سیاسی اصلاح‌طلب پناهنده به فرانسه امضا کنندگان این نامه هستند.

در همین زمینه مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به تسلیم‌نامه اصلاح‌طلبان برای مذاکره بی‌قید و شرط با آمریکا اظهار داشت: ترامپ پس از خروج از برجام در توجیه زیان‌بار نبودن این اقدام گفته بود، من معتقدم ایرانی‌ها در یک مقطع زمانی بار دیگر بازمی‌گردند و خواهند گفت ما برای توافق دیگری خواهان مذاکره هستیم.

متقی‌فر ادامه داد: بنابراین به نظر می‌رسد نامه اخیر جمعی از اصلاح‌طلبان برای تحقق اهداف دشمن برنامه‌ریزی شده است.

سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به ترکیب افراد امضا کننده این تسلیم‌نامه خاطرنشان کرد: این افراد عموما معاند و مخالف نظام اسلامی و عمال آمریکا هستند و از طرف دیگر این نامه ذلت‌بار زمینه‌ساز برای بازگشت به مذاکره مورد پیش‌بینی ترامپ را نشان می‌دهد.

وی افزود:‌ انتظار می‌رود مسئولان ارشد دولتی اگر مخالف محتوا و اهداف این نامه ذلت‌بار هستند پاسخ مورد نظر ملت انقلابی را که همان پاسخ آمریکاست، بدهند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44666

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر