گودرزی در تذکری آئین‌نامه‌ای:

بررسی اصلاح ساختار دولت در شرایط افزایش نرخ دلار و سکه بی‌تفاوتی مجلس را نشان می‌دهد

نماینده مردم بروجرد در مجلس با تأکید بر اینکه اصلاح ساختار دولت از اولویت‌های امروز کشور نیست،‌گفت: بررسی اصلاح ساختار دولت و تفکیک برخی وزارتخانه‌ها در شرایط افزایش نرخ ارز و دلار و سکه در بازار بی‌تفاوتی مجلس را نشان می‌دهد.

بررسی اصلاح ساختار دولت در شرایط افزایش نرخ دلار و سکه بی‌تفاوتی مجلس را نشان می‌دهد

گیلان خبر: عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز پارلمانی در تذکری به استناد بند  24 ‌آئین‌نامه داخلی مجلس اظهار داشت:‌گاهی احساس می‌کنم در مجلس یک خبر است و در بیرون مجلس موضوعاتی دیگر دنبال می‌شود،‌در دیدار با رهبر انقلاب ایشان تأکید کردند نباید مجلس مظهر بی‌اطلاعی باشد، با توجه به تذکری که رهبر انقلاب داده‌اند باید رد رفتار و عملکرد خود بازنگری و آسیب‌شناسی کنیم تا مشخص شود کجا چنین کوتاهی کرده‌ایم.

گودرزی همچنین خاطرنشان کرد: در شرایطی که قیمت دلار و سکه در بازار افزایش یافته اما مجلس به دنبال اصلاح ساختار دولت است، نوعی بی‌تفاوتی مجلس به شرایط کشور را نشان می‌دهد، امروز اصلاح ساختار دولت از مسائل ضروری کشور نیست و به نظرم بررسی این موضوع دور از شأن مجلس است.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گودرزی گفت:‌پس از بررسی این لایحه، جلسه غیرعلنی متناسب با درخواست نمایندگان برای بررسی مشکلات اقتصادی کشور برگزار می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44696

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر