هشدار عباس عبدی درباره «آه دامنگیر دونالد ترامپ»!

آقای عبدی حکما تجاهل العارف کرده و گرنه او بخوبی می داند که ترامپ برای جمهوری اسلامی ایران نه یک سیاستمدار معمولی و یا رئیس جمهور خنثی یک کشور بیطرف بلکه یک دشمن عنود و نماینده شیطان بزرگ است.

هشدار عباس عبدی درباره «آه دامنگیر دونالد ترامپ»!

گیلان خبر: خبرگزاری دولتی ایرنا در مصاحبه با عباس عبدی، از فعالان اصلاح طلب، نظر او را درباره پیشنهاد حسین شریعتمداری، برای عدم حضور رئیس جمهور روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل جویا شده است.

در بخشی از این مصاحبه می خوانیم: «عبدی در پاسخ به پرسشی درباره مطلب یکی از روزنامه ها در خصوص ضرورت حضور نیافتن روحانی در اجلاس سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل و نشست شورای امنیت با هدف تحقیر ترامپ گفت: آن کسانی که در پی تحقیر دیگران هستند، حواسشان باشند به نحو خفت آوری تحقیر خواهند شد در کل سیاست تحقیر به بن بست منجر می شود!»

*آقای عبدی حکما تجاهل العارف کرده و گرنه او بخوبی می داند که ترامپ برای جمهوری اسلامی ایران نه یک سیاستمدار معمولی و یا رئیس جمهور خنثی یک کشور بیطرف بلکه یک دشمن عنود و نماینده شیطان بزرگ است که در ادامه رفتار اسلاف خود طی 40 سال گذشته از هیچ ددمنشی علیه مردم ایران فروگذار نکرده است.

در واقع، پیشنهاد آقای شریعتمداری، رهیافتی عقلانی و اسلامی به مقوله دیپلماسی است که اتفاقا اجرای آن در مقطع کنونی، خاصه پس از شکست برجام و سیاست های خوشبینانه دولت اصلاح طبان به آمریکا، می تواند بسیار تأثیرگذار باشد و نقش «جبران مافات» را ایفا کند.

این دو گزاره نشان می دهد که تلاش برای تحقیر کردن شیطان بزرگ نه یک رفتار مذموم و یا رفتاری که خوف عقاب درباره آن وجود داشته باشد؛ بلکه رفتاریست عقلانی که منجر به مرتفع سازی عزت مردم ایران و زدودن غبار از چهره واقعیت های جهان پیرامون می شود.

ما همچنین از باب رندی این نکته را هم به آقای عبدی یادآوری می‌کنیم که حتی شخص ایشان که زمانی در گروگان گرفتن اعضای سفارت آمریکا در ایران نقش اساسی داشته اند نیز هیچگاه در پی آه مقامات آمریکایی تحقیر نشدند؛ چه برسد به دیگرانی که قصد این کار را دارند...

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 45103

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر