چلداوی:

اینکه تورم 200 درصدی را حدود ۱۱ درصد اعلام کنیم، دزدی از مردم است

عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: همکاران دانشگاهی ما به استناد به آمار و اطلاعات تورم را بالای 200 درصد اعلام می‌کنند حال با این دروغی که می‌گویند آمار تورم حدود یازده درصد است در حق مردم اجحاف می شود و دزدی از مردم است.

اینکه تورم 200 درصدی را حدود ۱۱ درصد اعلام کنیم، دزدی از مردم است

گیلان خبر: احمد چلداوی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم و آمار ارائه شده از تورم گفت: اخیرا آمار تورم یازده و نه دهم درصد اعلام شد که اعلام این عدد برای تورم واقعا جای تعجب دارد.

وی ادامه داد: دوستان و همکاران دانشگاهی ما به استناد به آمار و اطلاعات تورم را بالای 200 درصد اعلام می‌کنند. دو ما دیگر قرار است برای حقوق مردم برنامه‌ریزی کنند که با این دروغی که در مورد آمار گفته شده در حق مردم اجحاف می شود، و یکی خیانت و دزدی از حق مردم است.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: یک نهاد بی طرف باید بیاید بنشیند و قضاوت کند، متاسفانه صدای مجلس هم که در نمی آید، دولت هم که از خدا می‌خواهد چنین آماری اعلام شود.

چلداوی تاکید کرد: شما یکی را پیدا کنید که احساسش از تورم با آمار اعلام شده هم‌خوانی داشته باشد! کدام یک از مردم می‌پذیرند که تورم حدود یازده درصد باشد؟

وی گفت: باید این مطالبه ایجاد شود که نرخ واقعی تورم را اعلام کنند، اعلام آمار غیرواقعی موجب می‌شود در تصمیم‌گیری‌ها دچار مشکل شویم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45251

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر