شاکری:

FATF همان کاربری برجام‌های دو، سه و چهار را دارد/ مراقب باشیم سر ملت کلاه نرود

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت:‌ FATF همان کاربری برجام‌های دو، سه و چهار را دارد و آمریکا در قالب یک معاهده بین‌المللی به همه خواسته‌های موشکی، حزب‌الله و سوریه خواهد رسید.

FATF همان کاربری برجام‌های دو، سه و چهار را دارد/ مراقب باشیم سر ملت کلاه نرود

گیلان خبر: مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی درباره بررسی و عدم تصویب FATF اظهار داشت: مجلس مراقب باشد که همان کلاه گشادی که در قضیه برجام بر سرش رفت در ماجرای FATF بر سر خود و ملت نگذارد.

وی می‌گوید که FATF همان کاربری برجام‌های دو، سه و چهار را دارد و آمریکا در قالب یک معاهده بین‌المللی به همه خواسته‌های موشکی، حزب‌الله و سوریه خواهد رسید.

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: FATF می‌خواهد تمام اطلاعات بانکی ما را در اختیار داشته باشد و این طناب داری است که ما با دست‌های خود به گردن می‌اندازیم. 

شاکری با بیان اینکه اکثر قریب به اتفاق نمایندگان مجلس نمی‌دانند FATF چیست، خاطرنشان کرد: بر طبق کدام منطق باید تمام تراکنش‌های مالی  خود را باز بگذاریم تا آنها در این تراکنش‌ها جست‌وجو کنند. بنابراین امضای FATF عزای ملی است.

وی به قرارداد آب‌وهوای پاریس اشاره کرد و گفت:‌ در قرارداد آب‌وهوای پاریس نیز بنا داشتند برای ما نقشه بریزند. چطور اروپا خودشان با استفاده از سوخت فسیلی در قله صنعت نشست و امروز می‌خواهد برای انتشار از گاز CO2 و مشتقات آن برای ایران و کشورهایی از این قبیل تصمیم‌گیری کند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45281

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر