بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد در محکومیت سخنان ترامپ:

برجام ثابت کرد که یک قدم عقب گذاشتن فشارها را افزایش می‌دهد

بسیج اساتید دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد که تجربه تاریخی، به‌ویژه پرونده برجام ثابت کرده که یک قدم عقب گذاشتن در برابر آمریکا راه را برای فشار و تهدید بیشتر باز خواهد کرد.

برجام ثابت کرد که یک قدم عقب گذاشتن فشارها را افزایش می‌دهد

گیلان خبر: بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه‌ای سخنان دونالدترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل متحد را محکوم کرد.

متن بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به این شرح است:

سردمداران آمریکا بیش از همیشه علیه ایران سخن به تهدید گشوده اند. خیال خام آنها این است شکستن همه‌ تعهدات فی مابین و تشدید فشارها از سر قلدری روشی است که در تغییر رفتار جمهوری اسلامی موثر واقع شده و اکنون باید تا پایان ـ که تسلیم کامل ایران است ـ ادامه یابد.

ترامپ که در نطق اخیرش در سازمان ملل بیش از همیشه موضوع طنز و هجو افکار عمومی واقع شد، نماینده تمامیت یافته‌ فکر و منش طاغوت و شیطان است. به همان میزان که فشار و تهدید علیه ایران را افزایش داده شده، ضرورت مقاومت و ایستادگی هوشمندانه در برابر این نقشه های مفتضحانه هم بیشتر هویدا شده است.

تجربه تاریخی مردم ایران علی الخصوص پرونده برجام ثابت کرده که یک قدم عقب گذاشتن راه را برای فشار و تهدید بیشتر باز خواهد کرد. علاوه بر این ایمان مردم مومن ما به وعده‌ها و بشارت های الهی راه آینده را خواهد گشود.

اساتید بسیجی در دانشگاه آزاد اسلامی ضمن محکوم کردن سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا به وعده ها و بشارت های الهی ایمان قلبی دارند و ذیل رهبری داهیانه امام خامنه ای برای نیل به مقصود و خدمت به مردم در شرایط دشوار کنونی همواره آماده بوده و خواهد بود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45283

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر