مشاور ارشد خاتمی:

روحانی هر جا کم می آورد با فعالان سیاسی ملاقات می کند

باید به این نکته هم توجه داشت که این جمع نماینده واقعی جریان اصلاحات نبودند و آقای روحانی باید دقت کنند که مرکزیت اصلاح‌طلبان در کجا قرار دارد و چه افراد حقیقی و حقوقی را شامل می‌شود.

روحانی هر جا کم می آورد با فعالان سیاسی ملاقات می کند

گیلان خبر: عضو شورای مشورتی رئیس‌ دولت اصلاحات گفت: اغلب تیپ‌های سیاسی جدی در جلسه اصلاح‌طلبان با رئیس جمهور شرکت نداشتند. من هم اگر دعوت می‌شدم حتماً نمی‌رفتم زیرا معتقدم هر جایی که آقای روحانی کم می‌آورد ملاقات‌هایی از این قبیل را برگزار می‌کند.

 عبدا... ناصری فعال سیاسی اصلاح طلب درباره دیدار اخیر اصلاح طلبان با رئیس جمهور به اعتماد آنلاین گفت: خیلی از کسانی که دعوت داشتند نرفتند و جزئیاتی را هم که آقای کمالی اعلام کرد یک سری کلیات بوده و به نظر می‌رسد مسائل جدی  در جلسه مطرح نبوده است.

وی افزود: آقای کمالی، کواکبیان و جریانی که با شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مخالف هستند بیشتر پیگیر این جلسه بودند و جزئیاتی که همین افراد مطرح کردند نشان داد در جلسه موضوع مهمی مطرح نشده است. حتی مثلاً اسامی‌ پیشنهادی‌ برای وزارتخانه‌های کار و اقتصاد مطرح نشده و آقای روحانی فقط در این حد توضیح دادند که به زودی وزیرانی تعیین خواهند کرد.  ناصری افزود: به نظرم آقای روحانی با این دیدار می‌خواستند فضای سایت‌ها و رسانه‌های اصلاح‌طلب را تعدیل کنند.

وی با اشاره به این که آقای روحانی در مواقع خیلی حساس‌تر باید مشورت می‌گرفت و عمل می‌کرد، گفت: باید به این نکته هم توجه داشت که این جمع نماینده واقعی جریان اصلاحات نبودند و آقای روحانی باید دقت کنند که مرکزیت اصلاح‌طلبان در کجا قرار دارد و چه افراد حقیقی و حقوقی را شامل می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در جمع‌بندی تحلیل خود از دیدار اصلاح‌طلبان با روحانی اظهار کرد: در مجموع جلسه‌ای نبود که فصل جدیدی در مناسبات اصلاح‌طلبان با دولت ایجاد کند. البته حتماً اصلاح‌طلبان با سابقه و تجربه برای این شرایط کشور و کمک به دولت برنامه و پیشنهاد دارند اما این جلسه برای گرفتن پیشنهادها نبوده و یک سری صحبت‌های کلی در آن جا مطرح شده است. در ادامه هم در روند اجرایی دولت اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

منبع: جهان

کد مطلب: 45503

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر