انعکاس گسترده مواضع ضدانقلاب در نشریه اصلاح طلب!

به نظر می رسد عادی سازی حضور ضدانقلاب در فضای رسانه ای کشور و قبح زدایی از انعکاس مواضع رسانه های ضدایرانی اهداف این نشریه اصلاح طلب بوده باشد.

انعکاس گسترده مواضع ضدانقلاب در نشریه اصلاح طلب!

گیلان خبر: هفته نامه اصلاح طلب "صدا" که با مدیرمسئولی علی راعی و سردبیری محمدجواد روح منتشر می شود در دوره جدید خود طی اقدامی عجیب و کم سابقه، مواضع افراد، رسانه ها و جریانات اپوزیسیون و ضدانقلاب را بصورت ویژه پوشش می دهد.

این نشریه در بخش "رصد صداها" که به بررسی و ارزیابی تحولات سیاسی داخلی اختصاص دارد، مواضع اپوزیسیون را در کنار مواضع اصولگرایان و اصلاح طلبان در حوزه های مختلف بازتاب و منعکس می کند!
مواضع شبکه هایی چون من و تو، بی بی سی فارسی، صدای آمریکا،و حتی ایران اینترنشنال که بتازگی خبر حمایت سعودی ها از این تلویزیون فارسی زبان افشا شده است، در نشریه این هفته صدا منتشر شده است. همچنین افرادی چون امید دانا، علی افشاری، حسین قاضی زاده و محمد جواد اکبرین نیز مواضع اخیرشان در موضوعات مختلف در این نشریه به چاپ رسیده است!

به نظر می رسد عادی سازی حضور ضدانقلاب در فضای رسانه ای کشور و قبح زدایی از انعکاس مواضع رسانه های ضدایرانی اهداف این نشریه اصلاح طلب بوده باشد. ضمن اینکه قرارگرفتن مواضع اپوزیسیون در کنار مواضع اصولگرایان و اصلاح طلبان در این نشریه، نوعی رسمیت بخشی از به افراد و جریان های ضدانقلاب تلقی خواهد شد.

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 45725

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر