ابوترابی:

پراید 40 میلیونی و قیمت پوشک نتیجه عملکرد شریعتمداری در وزارت صنعت است

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شریعتمداری از تجربه لازم برای اداره وزارت کار برخوردار نیست گفت: پراید 40 میلیونی و قیمت پوشک نتیجه عملکرد شریعتمداری در وزارت صنعت است و از سوی دیگر شاهد هستیم که صنایع با حد اقل ظرفیت کار می‌کنند.

پراید 40 میلیونی و قیمت پوشک نتیجه عملکرد شریعتمداری در وزارت صنعت است

گیلان خبر: ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی راه، کار، اقتصاد و صنعت گفت: من با وزارت محمد شریعتمداری در وزارت کار مخالف هستم و حدس من این است که شریعتمداری در مجلس هم وضعیت خوبی برای کسب رأی اعتماد نداشته باشد.

وی افزود: شریعتمداری وزارت صنعت، معدن و تجارت را نابود کرد و آزموده را آزمودن خطا است. مضافا اینکه در این کشور قحط‌الرجال نیست و می‌توان از یک فرد جدید و جوان برای این منظور استفاده کرد.
نماینده مردم نجف‌آباد در محلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنا بر این نیست که افرادی همچون آقای شریعتمداری از این وزارت خانه به آن وزارتخانه بروند، خب اینگونه نبوده و نیست که ما از ابتدای انقلاب تا کنون همین چند نفر را داشته باشیم و باید به سراغ چهره‌های جدید برویم. 
ابوترابی خاطرنشان کرد: در دوران وزارت آقای شریعتمداری در وزارت صنعت قیمت پراید به بیش از 40 میلیون تومان رسید و وضعیت قیمت و توزیع پوشک نیز که دیگر در دوران وزارت وی بر همگان مشخص است.
وی افزود: همچنین ما شاهد هستیم که امروز صنایع ما با حد اقل ظرفیت کار می‌کنند و از سوی دیگر شاهد صدور بخشنامه‌های متضاد در دوران وزارت شریعتمداری بر وزارت صنعت بودیم.
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: علاوه بر این شریعتمداری برای وزارتخانه عریض و طویلی همچون وزارت کار هیچ تجربه‌ای ندارد و از تخصص لازم برای تصدی این وزارتخانه برخوردار نیست.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45761

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر