جزئیات تخلیه دفتر رئیس دولت اصلاحات/میمهان سید حسن بودیم!

رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات از تخلیه دفتر سید محمد خاتمی خبر داد و گفت: این تغییر و تحول با رضایت کامل است.

جزئیات تخلیه دفتر رئیس دولت اصلاحات/میمهان سید حسن بودیم!

گیلان خبر: علی خاتمی رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات با تایید خبر تخلیه دفتر خاتمی (بنیاد باران)  در جماران گفت:‌ بله درست است، این نقل و انتقال طبیعی و در حال انجام شدن است. وی افزود:‌ آن جا صاحب و حساب و کتاب دارد؛ ما مهمان دفتر امام و حاج حسن آقا(خمینی) بودیم.

طبق توافقی که با بنیاد مستضعفان صورت گرفته است باید آن جا را آماده کنند بنابراین ما سربار آنان نیستیم. همچنین مدیرعامل بنیاد باران دراین باره گفت: بحث تخلیه دفتر به یک اختلاف میان موسسه نشر آثار حضرت امام(ره) و بنیاد مستضعفان بازمی‌گردد، در گذشته هم این اتفاق افتاده است و از مدت‌ها قبل به موسسه فشار آوردند تا این دفتر را پس بگیرند.

جواد امام در گفت وگو با ایلنا افزود: آقای خاتمی دبیر کنگره بین‌المللی حضرت امام است و از طرف موسسه در این دفتر مستقر شدند و اکنون هم مجبور به تخلیه ساختمان هستند، ما هم مشغول جمع‌آوری اسباب و اثاثیه هستیم. وی تأکید کرد: بر اساس مقرراتی که وجود دارد دولت موظف است برای استقرار روسای‌جمهور سابق خود محلی را تدارک ببیند اما متاسفانه تاکنون این کار را انجام نداده است.

 در همین باره یک مقام آگاه در بنیاد مستضعفان هم در گفت‌وگو با ایلنا، اظهار کرد: بنیاد مستضعفان ملکی را در اختیار آقای خاتمی قرار نداده بود که امروز بخواهد آن را پس بگیرد. وی افزود: مسائل حقوقی جزئی درباره ملک مد نظر با موسسه نشر و حفظ آثار امام خمینی(ره) به وجود آمده است که به زودی برطرف می‌شود.

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 45834

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر