مره‌صدق :

تحریم‌های 40 ساله آمریکا ملت ایران را سربلند‌تر، آزادتر و اثرگذارتر کرده است

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران از ژاندارم منطقه در قبل از انقلاب به حامی آزادی خواهان در منطقه تبدیل شده، گفت: آمریکا 40 سال است که همه توانش را برای ضربه زدن به ملت ایران بکار گرفته اما تنها اتفاقی که در این مدت افتاده این بوده که ما سربلندتر، آزادتر و اثرگذارتر شده‌ایم.

تحریم‌های 40 ساله آمریکا ملت ایران را سربلند‌تر، آزادتر و اثرگذارتر کرده است

گیلان خبر: سیامک مره‌صدق نمایند کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن 13 آبان و روز مبارزه با استکبار گفت: حرکت قهرمانانه و شجاعانه ملت ایران در روز سیزده آبان آنچنان برای استکبار دردبار و رنج‌آور بوده که باعث شده کینه‌ای از رفتارهای انقلابی ملت ایران در دل استکبار ایجاد شود و آنها هر وقت که می‌خواهند فشاری را به ملت ایران بیاورند در یک چنین روزهایی این کار را انجام می‌دهند که این کار نشان دهنده عمق کینه‌توزی و نگرانی آنها از استقلال‌طلبی ملت ایران توسط آمریکایی‌ها است. 

وی ادامه داد: استکبار جهانی می‌خواهد با این کار خود به همه ملت‌های دنیا اعلام کند اگر بخواهند راه آزادگی را انتخاب کنند همه فشارها بر علیه آنها به کار گرفته خواهد شد. 

نماینده یهودیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: استکبار هنوز این تجربه تاریخی را به دست نیاورده که وقتی ملتی فارغ از قید و بندهای دنیای استکبار در راه استقلال‌طلبی گام برمی‌دارد و تنها ملاکش ارزش‌های توحیدی و ارزش‌های  الهی است اینگونه رفتارها هیچ خطری برایش ایجاد نمی‌کند بلکه باعث استقلال، عزت و سربلندی بیشتر می‌شود. 

مره‌صدق خاطرنشان کرد: آمریکا 40 سال است که همه توانش را برای ضربه زدن به ملت ایران بکار گرفته اما تنها اتفاقی که در این مدت افتاده این بوده که ما سربلندتر، آزادتر و اثرگذارتر شده‌ایم و نقش ایران به عنوان یک قدرت غیرقابل انکار منطقه‌ای بسیار بیشتر از 20 سال قبل است و با قبل از انقلاب حتی قابل مقایسه هم نیست. 

وی افزود: ایران قبل از انقلاب ژاندارم امپریالیسم در منطقه بود و امروز از یک ژاندارم امپریالیسم در منطقه به یک کشوری تبدیل شده که با حمایت مردمش حامی استقلال‌طلبان و آزادی‌خواهان منطقه است و پرچم مقاومت در ردیف اول به دست ایران است. 

نماینده یهودیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: الان ما با وقیح‌ترین بی‌آبروترین و بی‌اعتبارترین چهره استکبار مواجه هستیم و حتی در خود آمریکا می‌بینیم که رفتارهای نژادپرستانه و آپارتایدی توسط آقایترامپ صورت می‌گیرد و طرفداران افراطی ترامپ برای مقابله با مخالفان به معبد یهودیان حمله می‌کنند و همچنین مرتکب اقدامات دیگری هم می‌شوند که این نتیجه تفکرات نژادپرستانه ترامپ است. 

مره‌صدق در پایان گفت: ملت ایران همانطور که از همان روز اول با تکیه بر ازش‌های الهی به هیچ وجه در برابر فشارهای استکبار کوتاه نیامده است مطمئنا توطئه اخیر آمریکا در حوزه اقتصادی را هم به راحتی پشت سر خواهد گذاشت مضاف بر اینکه اقدام اخیر آمریکا در مقایسه با تحریم‌های قبلی این کشور بیشتر به یک حرکت کودکانه شبیه است. چرا که امروز آمریکا به خاطر رفتارهای غیراخلاقی ترامپ باعث شده که امروز تنها شود و دیگر قدرت‌های جهان با وی علیه ایران همراه نیستند و این باعث شده که شدت فشارها و تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران به اندازه دفعات قبل نباشد و مطمئنا ملت ایران از این تحریم و فشار همانند گذشته سربلند بیرون خواهد آمد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45913

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر