بیانیه حزب موتلفه اسلامی به مناسبت 13آبان

تهدیدها عزم ملت ایران در مبارزه با دولت متجاوز آمریکا را سخت‌تر می‌کند

حزب موتلفه اسلامی تاکید کرده است: ترامپ با تحریم های جدید دولت و ملت ایران را تهدید به براندازی می‌کند، غافل از اینکه این تهدیدها عزم ملت ایران در مبارزه آشتی ناپذیر با دولت متجاوز آمریکا را سخت‌تر می کند.

تهدیدها عزم ملت ایران در مبارزه با دولت متجاوز آمریکا را سخت‌تر می‌کند

گیلان خبر: حزب موتلفه اسلامی بمناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه خطاب به ملت بزرگ ایران آمده است: امسال یوم الله 13آبان روز مبارزه با استکبار جهانی را در حالی برگزار می‌کنیم که آمریکا و رئیس‌جمهور آن منفورترین فرد در نگاه جهانیان است.

این بیانیه می افزاید: امسال یوم الله 13آبان را در حالی برگزار می‌کنیم که ستم آمریکا به ملت ایران و ملت‌های جهان به اوج خود رسیده است.

امسال یوم الله 13 را در حالی برگزاری می کنیم که فریادهای امام خمینی(ره) در سال43 در نطق حماسی و شورانگیز کاپیتولاسیون هنوز در گوش‌های ما صدا می‌کند.

حزب موتلفه اسلامی در بیانیه خود با بیان اینکه آمریکا منفورترین کشور و رئیس جمهور آمریکا منفورترین فرد در میان جهانیان است، تاکید کرده است: امسال یوم الله 13 آبان را در حالی برگزار می‌کنیم که دولت متجاوز آمریکا با زیر پا گذاشتن تعهدات خود با مردم ایران و مردم جهان به سمت یاغی‌گری و سلطه‌طلبی بیشتر پیش می‌رود و حتی حقوق هم‌پیمانان خود در آسیا و اروپا و آفریقا را نادیده می‌گیرد.

حزب موتلفه اسلامی خطاب به ملت قهرمان ایران تاکید کرده است: ترامپ رئیس جمهور آمریکا با تحریم های جدید دولت و ملت ایران اسلامی را تهدید به براندازی و فروپاشی و بحران می‌کند، غافل از اینکه این تهدیدها عزم ملت ایران در مبارزه آشتی ناپذیر با دولت متجاوز آمریکا را سخت‌تر می‌کند.

این بیانیه می‌افزاید: امروز که به بیانات امام(ره) در تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان نگاه می‌کنیم، می‌بینم دانشجویان خط امام(ره) به حق این لانه فساد را تسخیر کردند و نگذاشتند توطئه‌های آمریکا در داخل با مرکزیت سفارتخانه شیطان بزرگ عملی شود.

در بیانیه مذکور اشاره شده است: امسال در حالی 13 آبان را برگزار می کنیم که ملت بزرگ ایران آماده برگزاری چهلمین سال حیات بالنده انقلاب اسلامی است، حیاتی که عرصه را برای استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل تنگ کرده و می‌رود با زمینه‌سازی ظهور امام زمان(عج) مقدمات نجات ملت‌ها از مستکبران جهان را فراهم کند.

در این بیانیه آمده است: امسال در حالی 13 آبان را برگزار می‌کنیم که با شکل‌گیری جامعه جهانی ایمانی در اربعین حسینی و حضور 20 میلیونی کربلاییان آماده می شود تا طومار قارو‌ن‌های منطقه و جلادان رژیم صهیونیستی برچیده شود و قدس شریف را از عناصر پلید مستکبران عالم رها سازد.

در بخش دیگری از این بیانیه اشاره شده است: حزب موتلفه اسلامی با گرامیداشت 13 آبان اعلام می‌دارد با اطاعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و نیز با پشتیبانی از مسئولان نظام جمهوری اسلامی و حمایت از رزمندگان سپاه اسلام در برابر تهدیدهای آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده است و اجازه نمی‌دهد استکبار جهانی پس از شکست های پی در پی در منطقه تجدید سازمان کند و با معامله قرن از شکست محتوم خود جلوگیری کند.

در انتهای این بیانیه با بیان اینکه امروز نیروهای انقلاب در کنار هم یک صدا و یک زبان اراده کرده‌اند که نقشه های شوم آمریکا را با اتحاد ملی و انسجام اسلامی درهم شکنند، تاکید شده است: حزب موتلفه اسلامی بویژه با نسل بالنده جوان و نوجوان خویش امسال نیز در کنار ملت ایران با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس در سراسر کشور به خیابان خواهد آمد و در کنار ملت ایران برای استکبار جهانی آرزوی نابودی می‌کند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45976

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر