نادری:

آخوندی باعث هدر رفتن اموال و وقت مردم شد و باید محاکمه شود

عضو سابق شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: اگر آخوندی به دلیل مدیریتش که فقط باعث از بین رفتن وقت و اموال مردم شد، توبیخ و محاکمه می شد، امروز جرأت نمی کردند از وی به عنوان گزینه پیشنهادی برای شهردار تهران نام ببرند.

آخوندی باعث هدر رفتن اموال و وقت مردم شد و باید محاکمه شود

گیلان خبر: شایان نادری فعال دانشجویی و عضو سابق شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به مطرح شدن نام عباس آخوندی به عنوان گزینه‌های شهردار تهران گفت: ناکارآمدی آخوندی طی ۵ سال در وزارت راه و شهرسازی و خسارت‌هایی که به کشور در این چند سال زد و نمک‌هایی که بر زخم مردم پاشید، بس نبود که حال شورای اصلاح طلب تهران به دنبال این است که این مدیر ناکارآمد را به عنوان شهردار معرفی کند؟

وی ادامه داد: انصافا بعد از مدیریت اصلاح طلبان در شورای شهر و پذیرفتن مدیریت شهر تهران از سوی آنها، کوچکترین عملکرد چشمگیری از این جریان در شهر دیده نشده و مسلما با روی کار آمدن آخوندی با مدیریتی که وی از خود نشان داده شاهد نارضایتی مردم تهران خواهیم بود.

نادری تاکید کرد: آخوندی نزدیک به شش سال در وزارت راه بود، بروید از مردم نظرسنجی کنید تا ببینید میزان نارضایتی از او چقدر است. شهر تهران امروز جمعیت زیادی دارد که مدیریت ناکارآمد آخوندی می تواند برای این شهر معضلی خطرناک ایجاد کند.

این فعال دانشجویی گفت: اگر آخوندی به دلیل مدیریتش که فقط باعث از بین رفتن وقت و اموال مردم شد، توبیخ و محاکمه می شد، امروز عده‌ای در شورای شهر جرات نمی کردند از وی به عنوان گزینه پیشنهادی برای شهردار تهران اسم ببرند.

وی اظهار داشت: اعضای شورای شهر در این مدت نشان داده در انتخاب شهردار تهران عملا بازیچه برخی افراد پشت پرده است و نقش خاصی در انتخاب شهردار ندارد، این افراد بهتر است منافع مردم را به منافع حزبی ترجیح ندهند چون در غیر این صورت به شدت ضربه خواهند خورد. شهردار شدن آخوندی که نماد ناکارآمدی اصلاح طلبان است برای تهران جز مشکل آفرینی چیزی نخواهد داشت.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46101

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر