بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی:

تحریم‌ها تاثیری در اراده ملت ایران ندارد/ راه پیروزی اجرای اقتصاد مقاومتی است

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: ترامپ اگر نیم نگاهی به تاریخ می انداخت می فهمید که تحریم یا هر ابزار دیگر تاثیری در اراده ملت ایران ندارد و بی شک این اقدام محکوم به شکست است.

تحریم‌ها تاثیری در اراده ملت ایران ندارد/ راه پیروزی اجرای اقتصاد مقاومتی است

گیلان خبر: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی طی بیانیه‌ای در واکنش به بازگشت تحریم های آمریکا اعلام کرد: ترامپ اگر نیم نگاهی به تاریخ ۴۰ ساله جمهوری اسلامی و دشمنی دیگر دولت های آمریکا با ایران می انداخت می فهمید که تحریم یا هر ابزار دیگری در اراده ملت ایران که نماد مقاومت در برابر ظلم و استکبار هستند کم ترین تاثیری ندارد و بی شک این اقدام غیر بشر دوستانه و منافی با صلح طلبی آنان هم محکوم به شکست است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

« امروز در شرایطی سالروز انقلاب دوم انقلاب اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی را جشن می گیریم که ایالات متحده این مظهر استکبار در جهان به دنبال آن است تا این بار با ابزار تحریم ملت حق طلب ایران را از ادامه پیمودن راه انقلاب اسلامی باز دارد.

ظاهرا آمریکایی ها نمی خواهند از تاریخ درس بگیرند، ترامپ اگر نیم نگاهی به تاریخ ۴۰ ساله جمهوری اسلامی و دشمنی دیگر دولت های آمریکا با ایران می انداخت می فهمید که تحریم یا هر ابزار دیگر در اراده ملت ایران که نماد مقاوت در برابر ظلم و استکبار هستند کم ترین تاثیری ندارد و بی شک این اقدام غیر بشر دوستانه و منافی با صلح طلبی آنان هم محکوم به شکست است.
از امروز تحریم های جدیدی علیه ملت ایران اعمال خواهد شد.اولین وجه مثبت این رخداد برای ملت ما آن است که به برخی ثابت کرد آمریکا قابل اعتماد نیست و دشمنی او با ملت ما با نشست و مذاکره تمام نمی شود.

امروز ما دانشجویان مسلمان انقلابی دانشگاه شهید بهشتی تهران با امضا این بیانیه اعلام می داریم:

اولا این تحریم ها و هیچ تحریم دیگری کوچک ترین تاثیری در روحیه انقلابی گری، حق طلبی و مقاومت ما و ملت ایران نخواهد داشت و همانطور که آمریکا در ۴۰ سال گذشته از جنگ افروزی با جمهوری اسلامی ایران ثمره ای جز شکست نبرده، در جنگ اقتصادی و جنگ رسانه ای هم که خودش شروع کرده شکست خواهد خورد و پایان جنگ با ما است و ما تا آخرین نفس مقاومت خواهیم کرد.

ثانیا امروز بر همگان ثابت گشته است که مذاکره و سازش با آمریکا برای ایران نتیجه ای جز ضرر ندارد. لذا اعلام می داریم که هر گونه مذاکره به جهت سازش محکوم است و امت حزب الله برجام های دیگر را تاب نخواهد آورد و اگر بار دیگر شاهد آن باشیم قطعا از روش های سخت تری نسبت به برجام برای عدم وقوعش استفاده خواهیم کرد.

ثالثا اعلام می داریم که بی شک راه پیروزی در این جنگ اقتصادی اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی است و بعید به نظر می رسد که باقی مانده ناچیز برجام بتواند به بهبود وضعیت اقتصادی ایران منجر شود، لذا از رییس جمهور و دولت می خواهیم که اگر آن را بی ثمر می دانند در اسرع وقت نسبت به خروج از آن اقدام نمایند بی شک هر اقدام مثبتی مورد حمایت ملت شریف ایران است.»

 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی همچنین با تهیه طومار و امضای آن توسط مردم از مسئولان و دولتمردان خواست تا به جای دل بستن به غرب و آمریکا به دنبال اجرای اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات مردم باشند.

منبع: فارس

کد مطلب: 46102

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر