جاسمی خبر داد

نمایندگان مجلس از بنیاد مسکن و سازمان مدیریت بحران تفحص می کنند

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت بیش از یک سال از زلزله در بخش‌های مختلف استان کرمانشاه، گفت: تحقیق و تفحص از بنیاد مسکن و سازمان مدیریت بحران به دلیل ضعف و سوءمدیریت آنها در این خصوص در دستور کار قرار گرفته است.

نمایندگان مجلس از بنیاد مسکن و سازمان مدیریت بحران تفحص می کنند

گیلان خبر: بیش از یک سال از وقوع زلزله شدید در بخش‌های مختلف استان کرمانشاه  و به ویژه حوزه استحفاظی شهرستان سرپل ذهاب می‌گذرد که برهمین اساس پیش‌بینی می‌شد در طول این مدت روند بازسازی و تعمیرات منازل مردم این منطقه پایان یابد.

به دلیل ضعف عملکرد وزارتخانه‌ها، نهادها و سازمان‌های مرتبط با این موضوع بحث تحقیق و تفحص از بنیاد مسکن و سازمان مدیریت بحران در دستور نمایندگان مجلس قرار گرفته است.

سیدقاسم جاسمی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تأیید این خبر گفت: این تحقیق و تفحص در روزهای آینده در دستور کار خانه ملت قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود با بیش از ۵۰ امضا به هیأت رئیسه تقدیم شود.

وی در این خصوص افزود: اسناد و مدارک زیادی از مأموریت‌ها و اضافه‌کار کارمندان بنیاد مسکن در اختیار داریم که آنها ارقام نجومی به بهانه سرکشی و حضور در مناطق زلزله‌زده دریافت کرده‌اند که جای تأسف دارد در حالیکه از آنها انتظار می‌رفت با انجام کار جهادی مردم این منطقه را از بحران خارج کنند.

جاسمی تصریح کرد: مسکن مهر مناطق مختلف استان کرمانشاه و به ویژه مناطق زلزله‌زده هم به هیچ‌وجه پیشرفت مناسبی نداشته و نتوانسته‌اند بعد از پایان دولت دهم  و با آنکه در دولت دوازدهم قرار داریم این مسکن را تکمیل کنند.

وی همچنین با اشاره به ضعف سازمان مدیریت بحران پس از وقوع زلزله کرمانشاه از سومدیریت آنان انتقاد کرد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46375

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر