اخگرپور: محاکمه « عباس آخوندی» مطالبه اکثریت دانشجویان و مردم است

دبیر هیات عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: امروز همه دانشجویان انقلابی و اکثریت مردم خواستار رسیدگی و هرچه سریع تر به عملکرد آخوندی هستند و محاکمه وی امروز به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است.

اخگرپور: محاکمه « عباس آخوندی» مطالبه اکثریت دانشجویان و مردم است

گیلان خبر: حسین اخگرپور دبیر هیات عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به عملکرد آخوندی در سال‌های گذشته گفت: بخش اعظمی از مشکلات امروز در حوزه مسکن مانند افزایش قیمت مسکن و اجاره خانه‌ها به دلیل عملکرد عباس آخوندی در سال‌های گذشته ایجاد شده و امروز وقت آن است که دستگاه قضایی به دور از هرگونه ملاحضه آخوندی را روی صندلی دادگاه بنشاند و او را محاکمه کند.

خبرگزاری فارس، اخیرا اقدام به راه‌اندازی بخشی به نام «فارس من» کرده که در این بخش مخاطبان سوژه‌های مورد نظر خود را ثبت کرده و فارس، پس از رسیدن به امضای مشخص شده اقدام به پیگیری خواهد کرد.

مخاطبان سوژه ای با عنوان « درخواست محاکمه آخوندی» در صفحه «فارس من» ثبت کرده اند که در این راستا مصاحبه‌ای با دبیر هیات عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان انجام شده است.

دبیرکل سابق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در همین رابطه افزود: جدای از وعده‌هایی که آخوندی درباره مسکن اجتماعی داد و محقق نشد و جدای اینکه با توقف طرح مسکن مهر مردم را از خانه ‌دار شدن محروم کرد وزیر سابق راه در حوزه مسکن کار دیگری نکرد و باید پاسخگوی عملکرد منفی‌اش باشد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: امروز همه دانشجویان انقلابی و اکثریت مردم خواستار رسیدگی و هرچه سریع تر به عملکرد آخوندی هستند و محاکمه وی امروز به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46445

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر