در نامه بسیج دانشجویی دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران صورت گرفت

دعوت از اعضای فراکسیون زنان مجلس برای بررسی طرح «افزایش سن ازدواج» در دانشگاه

بسیج دانشجویی دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران طی نامه ای از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برای حضور در این دانشگاه و گفت وگو و مباحثه پیرامون طرح «افزایش سن ازدواج» دعوت کرد.

دعوت از اعضای فراکسیون زنان مجلس برای بررسی طرح «افزایش سن ازدواج» در دانشگاه

گیلان خبر: بسیج دانشجویی دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران طی نامه‌ای از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برای حضور در این دانشگاه و گفت وگو و مباحثه  پیرامون طرح «افزایش سن ازدواج» دعوت کرد.

این تشکل دانشجویی در نامه خود نوشته است: احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به ارائه طرح «افزایش حداقل سن ازدواج» به مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان فراکسیون زنان، تیم کارشناسی بسیج دانشجویی دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران که ابعاد مختلف این طرح را به لحاظ علمی بررسی نموده است، این آمادگی را دارد در چند روز آینده در مکان و زمانى که توسط حضرات عالى تعیین شود، جهت ارائه ادله خود مبنى بر داشتن اثرات سوء این طرح و نیز مباحثه با نمایندگان موافق طرح حاضر شود. به اعتقاد تیم کارشناسى بسیج دانشجویى بخشى از ادله نمایندگان محترم موافق این طرح مطابق با واقع نبوده و لازم است نمایندگان محترم از نتایج بررسى تخصصى این ادله آگاه شوند تا ناخواسته تصمیمى اشتباه -که اثرات سوء غیر قابل جبرانى براى کشور دارد- گرفته نشود.


در ادامه آمده است: اگر از طرف نمایندگان محترم مجلس تمایل وجود داشته باشد، صحبت هاى صورت گرفته در جلسه به صورت زنده یا غیرزنده منتشر شود تا شاهدان این گفتگو، خود این طرح را قضاوت کنند. امید است تا نمایندگان موافق طرح افزایش حداقل سن ازدواج جهت اطلاع ملت ایران و نیز متخصصین و تصمیم گیرندگان این حوزه از استدلال‌های موافقان و مخالفان طرح، این دعوت به استماع نظرات و مباحثه را بپذیرند تا تصمیمى صحیح در ارتباط با این طرح گرفته شود.

در پایان تاکید شد: بدیهی است در غیر این صورت، عدم پذیرش دعوت جنبش دانشجویی توسط نمایندگان محترم فراکسیون زنان، بر همگان ثابت خواهد کرد که مدافعان طرح افزایش حداقل سن ازدواج نسبت به قوی و صحیح بودن استدلال‌های خود و نیز علمى و دقیق بودن آمارهاى ارائه شده ایمان ندارند و حاضر به پذیرش اینگونه مباحثات و مناظرات تخصصی برای بررسی آرا و نظراتشان نیستند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46565

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر