رحیم‌پور ازغدی اطلاعاتی ندارد/ باید تریبون‌هایش را محدود کنند!

ادامه رفتارهای آقای ازغدی اصلا به صلاح نیست، ایشان در قم و مشهد صحبت هایی کرده که موجب ناراحتی بزرگان حوزه شده است.

رحیم‌پور ازغدی اطلاعاتی ندارد/ باید تریبون‌هایش را محدود کنند!

گیلان خبر: آیت الله سیدمحمد غروی در واکنش به انتقادات جدی رحیم پور ازغدی از تریبون نماز جمعه نسبت مسائل نماز جمعه و حوزه که مورد استقبال مردم قرار گرفت، در گفتگو با انتخاب اظهار داشت: متاسفانه، آقای ازغدی بیش از آنچه به او مربوط است، صحبت می کند. او  باید حد و منزلت خود را بداند و متوجه موقعیتی که در آن قرار دارد باشد.

عضو جامعه مدرسین اضافه کرد: این شکل صحبت کردن اثرات مناسبی ندارد.
ایشان حوزه را نمی شناسد. اگر می خواهد نظر بدهد بیاید به او توضیحاتی بدهیم که در حوزه چه تحولاتی شکل گرفته و بعد از آن در خصوص موضوعات حرف بزند.

غروی با بیان اینکه «آقای ازغدی اطلاعاتی ندارد و سالیان سال بیرون از حوزه بوده»، گفت: ایشان فقط در زمینه های مختلف ادعا دارد. صحبت های او در حوزه بازخورد خوبی نداشته، مسئولین هم به این مسئله توجه نمی کنند و نمی دانند این شخص موجب نارضایتی بزرگان حوزه شده است.

وی تاکید کرد: باید به او تذکر بدهند و تریبون های او را محدود کنند، یا توسط افراد اثر گذار در او، معنای حرف هایش را به او بفهمانند.

آیت الله غروی هشدار داد: ادامه رفتارهای آقای ازغدی اصلا به صلاح نیست، ایشان در قم و مشهد صحبت هایی کرده که موجب ناراحتی بزرگان حوزه شده است. او جایگاهی ندارد که در این موضوعات صحبت کند. این موضوعات به ایشان چه ارتباطی دارد؟

عضو جامعه مدرسین خاطرنشان کرد: آقای ازغدی می توانست در حد خودش اثر گذاری هایی در بعضی مجامع داشته باشد اما با این کارها باعث می شود خود را منزوی کند و در انزوا قرار بگیرد. او مثل اینکه نذر کرده در مسائلی که به او ارتباطی ندارد دخالت کند. ظاهرا همه مسائل حل شده همین این مسئله مانده که فقط او باید حل کند. امیدوارم هدف او از حرف هایش خیر باشد.

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 47071

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر