توضیحات ضرغامی درباره دفتر کارش در پاستور +عکس

پس از نامه جنبش عدالتخواهی خطاب به رئیس بنیاد مستضعفان نسبت به استقرار دفاتر کار محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق، و عزت اله ضرغامی، رئیس سابق صدا و سیما، در اماکن بنیاد مستضعفان، عزت الله ضرغامی درباره دفتر کارش توضیح داد.

توضیحات ضرغامی درباره دفتر کارش در پاستور +عکس

گیلان خبر: جنبش عدالت خواه طی نامه‌ای خطاب به رئیس بنیاد مستضعفان خواسته بود درباره استقرار دفاتر کار محمود احمدی نژاد و عزت الله ضرغامی در ساختمان‌های این بنیاد شفاف سازی شود. در این نامه آمده بود: «اماکنی از طرف بنیاد مستضعفان تحت عنوان دفتر کار در اختیار آقایان محمود احمدی نژاد (رئیس جمهور محترم سابق) و عزت الله ضرغامی (رئیس محترم اسبق صدا و سیما) در منطقه ولنجک و پاستور قرار گرفته است؛ لذا با عنایت به رسالت مقدس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مبنی بر «صرف اموال منقول و غیرمنقول مصادره‌ای از رژیم سابق به نفع مستمندان، کارگران و کارمندان ضعیف» لطفا پاسخ دهید که ساکنین نامبرده، شامل کدامیک از سه دسته فوق بوده و براساس کدام منطق از این امتیاز بهره می‌برند؟ امید است جهت شفافیت موضوع، توضیح مستدل و مستندی را پیرامون این واگذاری ارائه فرمایید. در غیر این صورت، هر چه سریع‌تر نسبت به تخلیه و بازگشت این املاک به بیت المال اقدام شود.»

حال عزت الله ضرغامی در توئیتر خود با انتشار عکس محل کارش توضیحاتی در این خصوص ارائه داده؛ او نوشته است: «۴ اتاق در طبقه اول این خانه قدیمی در پاستور، محل کار من است. همه سوراخ سنبه‌های آن توسط همه جور آدمی شناسائی، تصویر برداری و منتشر شده است! برای ماموریت‌های مستقیم و غیر مستقیم از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب در اختیارم است. حله؟! وجه المصالحه‌ی اصحاب قدرت نشویم.»


توضیحات ضرغامی درباره دفتر کارش در پاستور


وی همچنین درباره فعالیت‌های دفتر خود توضیح داده است: «همه آدم هایی که به اینجا می آیند،با خاطره ی خوش می روند. در کنار همه ماموریت ها این دفتر نقش "آداپتور"هم دارد. یعنی یه جورائی بین قرائت رسمی و غیر رسمی در نظام ارتباط برقرار می کند و منشا اقدامات مثبت می شود. یه زمان هایی هم گوش شنوایی برای ظلم هایی است که بتدریج عادی شده است!»

 

 

منبع: جهان

کد مطلب: 47512

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر