زرآبادی در تذکر شفاهی:

چرا باید دامداران، مرغداران و کشاورزان هزینه کم کاری وزارت نیرو را پرداخت کنند

نماینده مردم قزوین در مجلس در خصوص اهمال در نصب کنتورهای هوشمند توسط وزارت نیرو، گفت: اگر این اتفاق صورت نگیرد چاه ها پلمپ شده و قطع می شود لذا چرا باید دامداران، مرغداران و کشاورزان هزینه کم کاری وزارت نیرو را پرداخت کنند؟

چرا باید دامداران، مرغداران و کشاورزان هزینه کم کاری وزارت نیرو را پرداخت کنند

گیلان خبر: سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور در خصوص وضعیت نابسامان شهرستان البرز و بی تدبیری های صورت گرفته در این شهرستان که باعث به وجود آمدن مشکلات فراوان شده گفت: متاسفانه تنها بیمارستان این شهرستان تعطیل شده و کشاورزان که در 40 سال گذشته از آب تصفیه خانه شهر صنعتی استفاده می کردند به دلیل واهی ممانعت صورت گرفته منجر بروز اعتراضاتی شده است. 

وی افزود: باید به وضعیت روستای نصرت آباد که سخنان نسنجیده برخی افراد باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای ساکنان این روستا شده رسیدگی شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس در تذکر به اردکانیان وزیر نیرو در خصوص اهمال در نصب کنتورهای هوشمند توسط وزارت نیرو، گفت: اگر این اتفاق صورت نگیرد چاه ها پلمپ شده و قطع می شود لذا چرا باید دامداران، مرغداران و کشاورزان هزینه کم کاری وزارت نیرو را پرداخت کنند بنابراین باید نظارت دقیق تری صورت گیرد.

وی در تذکر خود به وزیر رضا رحمانی وزیر صمت در خصوص تعهدات شرکت های خودروساز در مورد خودروهای پیش فروش شده، افزود: این شرکت ها ملزم به اعمال بر طبق قراردادهای صورت گرفته هستند و نباید مبالغ اضافی از مشتریان دریافت کنند.

زرآبادی در تذکری دیگری به اسلامی وزیر راه و شهرسازی در خصوص وضعیت نامناسب راه های ارتباطی برخی مناطق استان قزوین گفت: وضعیت راه های ارتباطی مناطق طارم، الموت، البرز و آبیک باعث نارضایتی مردم شده است لذا باید این وضعیت به شکل مطلوب تغییر کند.

نماینده مردم قزوین در مجلس در تذکر به محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت استخدام دانشجویان فرهنگیان خاطرنشان کرد: استخدام آن ها باید به صورت رسمی صورت بگیرد و همچنین مدت زیادی است که دانشگاه فرهنگیان در استان قزوین با سرپرستی اداره می شود که باید برای این دانشگاه در اسرع وقت رئیس انتخاب شود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47759

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر