اتاق فرماندهی فتنه آینده به روایت جواد لاریجانی

«محمدجواد لاریجانی»، دیپلمات سابق، از فعالان اصولگرا و معاون حقوق بشر قوه قضائیه به تازگی در سخنانی در اجتماع هیئت‌های مذهبی شهرستان مهدی‌شهر با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور نابه‌سامان است و این محصول ۲ موضوع و پدیده است، گفت: امروز در کشور ۲ موضوع فتنه اقتصادی و افت کارآمدی سبب مشکلات اقتصادی موجود در کشور شده است و این دو مورد باهم اتفاق افتاده است.

اتاق فرماندهی فتنه آینده به روایت جواد لاریجانی

گیلان خبر: «محمدجواد لاریجانی»، دیپلمات سابق، از فعالان اصولگرا و معاون حقوق بشر قوه قضائیه به تازگی در سخنانی در اجتماع هیئت‌های مذهبی شهرستان مهدی‌شهر با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور نابه‌سامان است و این محصول ۲ موضوع و پدیده است، گفت: امروز در کشور ۲ موضوع فتنه اقتصادی و افت کارآمدی سبب مشکلات اقتصادی موجود در کشور شده است و این دو مورد باهم اتفاق افتاده است.

او با بیان اینکه فتنه اقتصادی مانند همان فتنه ۸۸ است تصریح کرد: در فتنه ۸۸ دشمنان می‌خواستند تا مردم را به کف خیابان‌ها بیاورند و «رأی ما کجاست؟» هم کلیدواژه و شعار دشمنان در این فتنه بود و امروز هم دشمن به دنبال کشاندن مردم به خیابان‌ها با شعار «پول ما کجاست؟» هستند و این برنامه دشمنان است، البته فتنه اتاق فرماندهی نیز دارد و این بار اتاق فرماندهی فتنه اقتصادی از سوی دشمنان آشکار است.

لاریجانی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه برجام در دل دشمنان امید ایجاد کرده و این امید در دل دشمن سبب شده است تا فتنه اقتصادی شکل بگیرد خاطرنشان کرد: برجام توانست در دل دشمن امیدی ایجاد کند؛ مبنی بر اینکه ما مستأصل شده‌ایم؛ اما ملت بزرگ ایران هیچ‌گاه مستأصل نشده است.

*محمدجواد لاریجانی، مرضیه وحید دستجردی و سیدحسین نقوی حسینی از جمله فعالان اصولگرایی هستند که طی ماه های گذشته درباره «فتنه اقتصادی» توضیحاتی را خطاب به افکار عمومی بیان کرده اند.

این در حالی است که جریان چپ در عین تلاش برای سیاه نمایی از اوضاع کشور و فراهم آوردن اصول محدثه این فتنه که بر بستر سابوتاژ اقتصادی و تخریب گسترده اقتصاد در اذهان مردم صورت می گیرد؛ اصرار دارند که هیچ فتنه ای در کار نیست و اصلاح طلبان هم قصدی برای ایجاد فتنه ندارند!

برخی معاریف اصلاح طلب مثل بهزاد نبوی در این زمینه اصرار فراوانی دارند مبنی بر اینکه مقصّر اصلی شرایط موجود کشور رهبر انقلاب است!

سعید حجاریان نیز به تازگی در چند مطلب جداگانه از عام البلوی بودن شرایط کشور، احتمال انقلابی شدن جنوب تا شمال تهران و رویارویی مردم و نیروهای نظامی سخن گفته است.

گفتنیست، جواد لاریجانی پیش از این مسئله سابوتاژ اقتصادی را نیز هشدار داده بود.

او در یک مصاحبه در همین زمینه می گوید: «برای آمریکا و دوَل غربی فتنه اصل نبود بلکه مختل کردن و تضعیف و ساقط کردن نظام اسلامی ایران هدف بود و هست و لذا غرب در دو مسیر برای مقاصدی که فتنه متوجه آن بوده است، کار می‌کند، اول اینکه روی اصحاب فتنه زیاد سرمایه‌گذاری نمی‌کنند چرا که می‌دانند بازسازی آنها بسیار پرهزینه است و بعید است به جایی برسد. اما برای اختلال در نظام به ویژه اختلال اقتصادی بیشتر سرمایه‌گذاری کرده‌اند یعنی در حال حاضر خط فتنه به خط سابوتاژ اقتصادی –خرابکاری و اغتشاش به بهانه مشکلات اقتصادی- تبدیل شده است.»

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 47821

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر