استانداری که مرزهای احترام را جابجا کرد! +عکس

استاندار سمنان و تعدادی از نمایندگان این استان در مجلس به مناسبت دهه فجر به شهر سرخه رفته و با حضور بر سر مزار پدر و مادر رئیس جمهور نسبت به آن‌ها ادای احترام کردند.

استانداری که مرزهای احترام را جابجا کرد! +عکس

گیلان خبر: استاندار سمنان و تعدادی از نمایندگان این استان در مجلس به مناسبت دهه فجر به شهر سرخه رفته و با حضور بر سر مزار پدر و مادر رئیس جمهور نسبت به آن‌ها ادای احترام کردند. این اقدام و انتشار تعمدی تصاویر به عنوان یک خبر، خصوصاً به مناسبت دهه فجر اعتراضاتی را در فضای مجازی موجب شده است.

یکی از کاربران در این مورد نوشته است: «از قرار معلوم چاپلوسی‌ها تمامی ندارد؛ بعد از رونمایی از پلاک ماندگار منزل پدری جناب روحانی توسط مسئولان سازمان گردشگری در سال گذشته، نوبت به حضور استاندار سمنان و نماینده حامی دولت در این شهر، بر مزار پدر و مادر جناب روحانی و ادای احترام به آنها، به مناسبت دهه فجر رسیده است!»

بر پایه گزارش جوان، گفتنی است پیش از این و در پاییز ۹۶ علی اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در ابتدای سفر خود به استان سمنان، به شهرستان سرخه سفر کرد و ضمن بازدید از منزل پدری رئیس جمهوری از پلاک ماندگار منزل پدری حسن روحانی رونمایی کرد. اقدامی که با اعتراضاتی در فضای مجازی مواجه شد، اما رسانه‌های رسمی اغلب در مقابل آن سکوت کردند.


 

 

منبع: جهان

کد مطلب: 47895

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر