قمی:

عملکرد دستگاه‌های نظارتی درقبال وضعیت فعلی اقتصاد مطلوب نیست

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد دستگاه‌های نظارتی مطلوب نیست،‌ گفت: سیستم دقیقی در حوزه نظارت نداریم و لازم است تا حوزه کاری هر یک نهادهای نظارتی مشخص و از موازی‌کاری‌ها در این حوزه جلوگیری شود.

عملکرد دستگاه‌های نظارتی درقبال وضعیت فعلی اقتصاد مطلوب نیست

گیلان خبر: محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دستگاه‌های نظارتی در مقابله با گرانی قیمت کالاها در بازار گفت: در حوزه دستگاه‌های نظارتی سیستم دقیقی نداریم که بخواهد به امر نظارت بپردازد.

وی افزود: باید کار به گونه‌ای باشد حیطه کاری هر یک از دستگاه‌های نظارتی مشخص باشد و هر کدام از این دستگاه‌ها مانند مجلس، سازمان بازرسی، تعزیرات و... در یک حوزه مشخص کار خود را انجام دهند و ما شاهد موازی‌کاری‌ها و... در امر نظارت نباشیم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  عملکرد دستگاه‌های نظارتی به ویژه در ماه‌های اخیر که ماه شاهد  افزایش چشمگیر قیمت کالاها در بازار بوده‌‌ایم عملکرد خوبی نبوده و نمی‌توان عملکرد آنها را مطلوب دانست. 

قمی خاطرنشان کرد: گرانی و تورم همه را آزار می‌دهد از جمله حوزه انتخابیه من که بیشتر مهاجران از نقاط مختلف کشور هستند و مستضعفین بیشتر در این منطقه ساکن هستند گرانی و تورم بیشتر اذیت‌شان می‌کند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 48117

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر