عکسی که اشک‌های سیدحسن نصرالله را جاری کرد

دبیرکل حزب‌الله لبنان اظهار کرد با دیدن تصویر دیدار رئیس‌جمهور سوریه با رهبر انقلاب اسلامی ایران در تهران، اشک از چشمانش جاری شده است.

عکسی که اشک‌های سیدحسن نصرالله را جاری کرد

گیلان خبر: سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، با استقبال از سفر کوتاه بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، به تهران اظهار کردند که با دیدن تصویر دیدار رهبر انقلاب با اسد، اشک از چشمانش جاری شده است.

وی که به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)، با هیئت‌هایی از زنان حزب الله ملاقات می‌کرد، در واکنش به سفر کوتاه رئیس جمهور سوریه به ایران و دیدار با رهبر انقلاب اعلام کرد: با دیدن تصویر ملاقات رهبر انقلاب اسلامی ایران با بشار اسد اشک از چشمانم جاری شد.

دبیر کل حزب الله لبنان در این دیدار که ماهیتی دینی داشت، همچنین به برخی از تلاش‌ها برای محاصره کردن حزب الله از طریق وضع تحریم‌های متعدد علیه این جنبش اشاره کرد. وی در این باره گفت: عنوان نخست جنگ کنونی فقیر ساختن، گرسنه نگه داشتن و محاصره مالی برای تحت فشار قراردادن ماهیت مقاومت است.

سید حسن نصرالله هدف از این کار را تضعیف کردن حزب‌الله با نیت تسلط بر آن اعلام کرد و گفت: ما باید برای به چالش کشاندن آن‌ها اراده داشته باشیم.

شایان ذکر است، دیدار صمیمانه دوشنبه شب رهبر انقلاب اسلامی با رئیس جمهور سوریه  پس از هشت سال جنگ خانمان‌سوز در این کشور واکنش‌های بسیاری را در سطح جهانی به دنبال داشت.

تصویری ویژه از دیدار امروز رهبر انقلاب و بشار اسد

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 48140

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر