سردار کوثری: باید دست دزدان داخلی را قطع کرد

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه گفت: ما با ایثار و فداکاری شهدا به معنای واقعی دست دزدان خارجی را از کشور قطع کردیم و امروز با ادامه راه شهیدان باید دست دزدان داخلی را هم قطع کنیم.

سردار کوثری: باید دست دزدان داخلی را قطع کرد

گیلان خبر: سردار محمد اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه شب گذشته در مراسمی با عنوان چهل چراغ شهادت چهارمین یادواره شهدای محله فیروزآبادی، مدافع حرم و بسیج مسجد صاحب الزمان(عج)که در این مسجد برگزار شد، اظهار داشت: امام راحل(ه) تمام وجود و هستی خود که غرق در خدا بود برای عزت اسلام گذاشت و همه عمر مجاهدت کرد و دلش برای مستضعفان تپید.

وی با بیان اینکه امام در طول عمر خویش هیچ‌گاه چیزی از دنیا جز عاقبت به خیری و رضایت خدا نخواست، ادامه داد: با توجه به شاخص‌های بارز و بی‌نظیر امام خمینی(ره) دشمنان نسبت به امام و کشور کینه داشتند چرا که آن چنان مقتدرانه انقلاب را به پیروزی رساند که سبب شگفتی سیاستمداران و قولدوران عالم شد.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه با اشاره به اینکه امام قلب‌ها را تسخیر کرد، خاطرنشان کرد: دشمنان آن چنان به ملت ما هجوم آوردند که ملت ما را در کم‌ترین زمان ممکن سرکوب و نظام را ساقط کنند و به خواسته‌های خویش برسند اما امام در حالی که برخی مسؤولان هم آن زمان ترسیده بودند، با اعتقاد به خدا در مقابل دشمن ایستاد و این جا بود که در راه ایثار و شهادت برای جوانان ما گشوده شد.

سردار کوثری با بیان خاطراتی از شهدا، اضافه کرد: رزمندگان امام راحل و شهدا با مال و جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و از هیچ چیزی در دفاع از اسلام دریغ نکردند و خانواده این عزیزان نیز نه تنها اعتراضی نداشته بلکه شاکر خداوند متعال هستند.

وی با بیان اینکه ما نیازمند شهدا و اعمال و رفتار آن‌ها با برگزاری چنین مراسم‌هایی هستیم، افزود: شهدا به گونه‌ای عمل کردند که در قلب، روح و جسم ما جا گرفتند و ما محتاج رضایت آن‌ها هستیم.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه تصریح کرد: دشمنان با تمام تجهیزات، تسلیحات و امکانات در جبهه مقابل ما قرار گرفت و همین شهدای جوان و دلاور ما نگذاشتند یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیافتد و این الگو به خوبی برای آزادی خواهان جهان انتقال داده شد.

سردار کوثری با اشاره به اینکه بنا به اعتراف سران آمریکایی بیش از ۱۶۸ هزار نیروی خود را در عراق و افغانستان پیاده کردند، گفت: دشمن عراق را کامل گرفته بود و قصد نفوذ به ایران را داشت که به ۳۵ کیلومتری مرز ما رسیده بود که با تدابیر رهبری عراقی‌ها را برای بیرون کردن دشمن از کشورشان بیدار کردیم ولی دشمن با داعش و به نام دولت اسلامی عراق و شام جنایات و شیطنت‌های خود را ادامه داد و این بار با هدایت‌های رهبری و فرماندهی سردار قاسم سلیمانی حشدالشعبی به تأسی بسیج ما در عراق شکل گرفت و با بسیج جهان اسلام که امام تأکید و پیش‌بینی کرده بود داعش شکست سنگینی خورد.

وی با بیان اینکه تفکر ایثارگری را امام در جامعه ایجاد کرد و نهاد بنیاد شهید را در ۲۲ اسفند ۵۸ تشکیل داد، افزود: اندیشه و برنامه‌های امام راحل و رهبری برخواسته از مکتب ناب محمدی(ص) و کلام خدا و ائمه اطهار است و امروز نیز شهدای مدافع حرم همچون محسن حججی‌ها با کمترین امکانات و با صلابت در مقابل دشمن می‌ایستند و می‌جنگند که باعث شگفتی جهان شده است.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه با تأکید بر اینکه باید محکم و مصمم بر آرمان‌های شهدا ایستادگی کنیم، ابراز داشت: درست است ما بر اساس بی‌تدبیری مسؤولان مشکلات و نارضایتی‌هایی داریم اما فرهنگ شهدا نجات‌بخش، عزت و بزرگی برای مسلمانان جهان است و وقتی ما با ایثار و فداکاری شهدا به معنای واقعی دست دزدان خارجی را قطع کردیم باید با ادامه راه شهیدان دست دزدان داخلی را نیز قطع کنیم.

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 48157

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر