سیل‌های ایران چگونه نتانیاهو را به تمسخر گرفت؟

حسن عابدینی پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن به نکته جالبی درباره صحبت‌های چند ماه پیش نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد.

سیل‌های ایران چگونه نتانیاهو را به تمسخر گرفت؟

گیلان خبر: حسن عابدینی، کارشناس مسائل بین‌المللی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به تلاش بنیامین نتانیاهو در سال گذشته برای راه‌اندازی سایت فارسی‌زبان رژیم صهیونیستی و اظهارات او درباره خشکسالی ایران نوشت. عابدینی در یادداشت خود سیل و بارندگی شدید روزهای اخیر را دقیقا مغایر با سخنان نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی درباره خشکسالی در ایران و یک حکمت الهی دانست. او در پست خود آورده است:

"‌‌نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ۹ ماه پیش یک سایت به زبان فارسی با هدف «کمک به مردم و بویژه کشاورزان برای مقابله با بحران بزرگ بی‌آبی و خشکسالی شدید در ایران» راه اندازی کرد.

بنیامین نتانیاهو ۲۰ خرداد ۹۷ در یک پیام ویدئویی خطاب به مردم «خوب، مهربان و نجیب» گفت :طبق گزارش ها تقریبا ۹۶ درصد از مناطق ایران از نوعی خشکسالی رنج می‌برد و به دلیل آسیب‌های زیست‌محیطی، ۵۰ میلیون نفر از جمعیت ایران ناچار به ترک خانه‌های خود خواهند بود.

تصویری دیدم از خروش مواج آب در رودخانه ای که سالیان دراز ، سنگ های کف ان خشکیده بود.

دیوار باغچه های خاطره انگیز، ویران شده اما امید به شکوفایی در حال جوانه زدن است.

پ.ن ۱: اراده پروردگار بر بی آبرو کردن دشمنان قسم خورده ایران زمین است.
پ.ن ۲: خطای محاسباتی دشمنان با آنکه می کوشند با هوش تلقی شوند بیش از آنی است که در تصور بگنجد.

پ.ن ۳: وحدت رمز عبور از چالش هاست .مردم با هوشمندی و مسوولان با تلاش و آینده نگری از تبدیل شدن نعمت های الهی به نغمت پیشگیری کنند."


سیل‌های ایران چگونه نتانیاهو را به تمسخر گرفت

 

 

منبع: جهان

کد مطلب: 48200

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر