حاج قاسم سلیمانی خاری در چشم دشمن شده و همه به نقش این مجاهد در عراق و سوریه اذعان دارند

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: حاج قاسم سلیمانی خاری در چشم دشمن شده و امروز دوست و دشمن به نقش این مجاهد کرمانی در عراق و سوریه اذعان دارند.

حاج قاسم سلیمانی خاری در چشم دشمن شده و همه به نقش این مجاهد در عراق و سوریه اذعان دارند

به گزارش گیلان خبر : سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز چهارشنبه در اجتماع بزرگ "شکوه مقاومت" در کرمان حضور یافت.

مهمترین محورهای سخنان فرمانده کل سپاه به شرح ذیل است:

* بسیج بیست میلیونی رمز بقا و موفقیت انقلاب اسلامی است.

* بسیج در جنگ تحمیلی، محاسبه دشمن را بهم ریخت.

* اگر صدور تفکر مقاومت از انقلاب اسلامی به عراق، سوریه و لبنان صورت نمی‌گرفت امروز سرنوشت این کشورها معلوم نبود، چه می‌شد؛ اگر این تفکر نبود انقلاب یمن به پیروزی نمی‌رسید.

* سوال بزرگ این است چرا برای حل مشکلات اقتصادی به توانمندی‌های داخلی و مشارکت دادن مردم که در جنگ هم تجربه شده، توجه نمی‌کنیم.

* مردم ما می‌دانند علت فشارهای اقتصادی، سیاسی و تهدید نظامی، شعار اصلی انقلاب که "زیر بار زور نمی‌‌رویم" است؛ این مقاومت برگرفته از عاشورا و مبانی اعتقادی ماست.

* فتنه 88 به مراتب خطرناک‌تر از جنگ8 ساله بود؛ این فتنه بسیار خطرناک با حضور مردم خنثی شد. پیام 9 دی، اعتقاد به ولی فقیه بود.

* دشمن، فتنه عراق و سوریه را می‌خواست در کشور ما هم پیاده کند و امروز هم می‌خواهند با مزدوانی از جنس داعش خود ناامنی ایجاد کنند اما مردم ما ایستاده‌اند. امروز 10 هزار بسیجی اهل سنت در دسته‌های رزمی بسیج شده و در مرزها از امنیت کشور دفاع می‌کنند. ما امنیت در شرق کشور را به قوم‌های محلی سپرده و به آنها اعتماد کردیم که موفق هم بوده‌اند.

* دشمن، داعش را برای مقابله با حرکت اسلامی و انقلاب اسلامی درست کرد اما نتیجه عکس داد؛ امروز، این عاملی شد که دل‌های مردم منطقه بیشتر به سمت انقلاب حرکت کند. حاج قاسم سلیمانی خاری در چشم دشمن شده و امروز دوست و دشمن به نقش این مجاهد کرمانی در عراق و سوریه اذعان دارند.

* یکی از برکات موافقت رهبر انقلاب با انجام مذاکرات هسته‌ای این بود که آنها که باور نمی‌کردند هم باور کردند آمریکا قابل اعتماد نیست.

* سرنگونی طاغوت قدم اول انقلاب بود اما برخی که فتنه 88 را ایجاد کردند، فکر می‌کنند انقلاب ما مثل انقلاب‌های کمونیستی است و نباید ادامه داشته باشد.

کد مطلب: 5338

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر