اطلاعیه تاسف‌بار ایرلاین اروپایی و بی‌توجهی سازمان هواپیمایی:

بلیت ارزان برای سفر از تهران به تل آویو! +سند

یکی از برنامه ریزی های هواپیمایی "ایژین"، اعلام نرخ های پایین و تخفیفات خاص به مقاصد مختلف از طریق این هواپیمایی است تا مسافران ایرانی با پر کردن صندلی های پرواز هواپیمایی ایژین از تهران به آتن، ابتدا به پایتخت یونان رفته و از آنجا به صورت ترانزیت، عازم مقاصد دیگر در کشورهایی مثل اعضای اتحادیه اروپا شوند.

بلیت ارزان برای سفر از تهران به تل آویو! +سند

گیلان خبر: چند هفته ای است پروازهای هواپیمایی کشور یونان با نام "ایژین" به تهران آغاز شده و این شرکت طبق برنامه اعلامی خود، هر هفته سه روز از آتن به تهران و بالعکس پرواز می کند و روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از تهران عازم آتن خواهد شد.

هواپیمای ایژین با سابقه ۱۶ سال، صد درصد سهام شرکت هواپیمایی المپیک ایر یونان را در سال ۲۰۱۳ خریداری کرده و با توجه به اینکه قیمت بلیت خود را در این مسیر حدود یک میلیون تومان قرار داده، برای جذب مسافران ایرانی که قصد رفتن به اروپا را دارند، برنامه ریزی خاصی کرده است.

یکی از مصادیق این برنامه ریزی، اعلام نرخ های پایین و تخفیفات خاص به مقاصد مختلف از طریق این هواپیمایی است تا مسافران ایرانی با پر کردن صندلی های پرواز هواپیمایی ایژین از تهران به آتن، ابتدا به پایتخت یونان رفته و از آنجا به صورت ترانزیت، عازم مقاصد دیگر در کشورهایی مثل اعضای اتحادیه اروپا شوند.

اما جدیدترین نرخ ها و مقاصد اعلامی برای مسافران ایرانی توسط هواپیمایی یونان با یک اتفاق تاسف بار و نادرست همراه شده است چراکه بر اساس اطلاعیه ۲۱ مردادماه این هواپیمایی، ضمن اعلام نرخ پایه مسیرهای پروازهای هواپیمایی ایژین از تهران و ذکر مقاصد پروازی این شرکت، مقصد مجعول "تل آویو" پایتخت رژیم کودک کش صهیونیستی نیز به عنوان یکی از مقاصد اعلامی برای مسافران ایرانی با نرخ خاص ۲۲۲ دلار ذکر شده است که تنها حدود ۷۰۰ هزار تومان می شود!

 

این اقدام غلط هواپیمایی یونان که قطعا به دلیل بی توجهی مدیران دفتر ایران آن به سیاست ها و اعتقادات مردم و نظام کشورمان رخ داده، حکایت از عدم دقت و نظارت کافی سازمان هواپیمایی کشوری بر اطلاعیه ها و بخشنامه های این شرکت های خارجی دارد.

کد مطلب: 9535

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر