توصیه هایی کاربردی برای تمیز کردن سرامیک

بسیاری از خانم ها نمی دانند که بهترین شیوه تمیزکردن کف پوش های سرامیکی به چه صورت است. در این مطلب بهترین توصیه ها را به شما ارائه می کنیم که در کمترین زمان و زحمت، بهترین نتیجه را بگیرید.

توصیه هایی کاربردی برای تمیز کردن سرامیک

گیلان خبر: از مواد شوینده غلیظ برای تمیزکردن سرامیک استفاده نکنید. بهترین روش تمیز کردن کف پوش های سرامیکی استفاده از اسفنج مرطوب است. با یک اسفنج مرطوب به طور مرتب، سرامیک ها را پاک کنید و بعد از آن با یک پارچه نرم رطوبت سرامیک را بگیرید.

اگر خط های بین سرامیک کدر شده است مقدار کمی ماده شوینده به آب اضافه کنید. اسفنج را داخل محلول کنید و روی سرامیک بکشید تا لکه های روی سرامیک از بین برود. اگر همیشه از مواد شوینده غلیظ استفاده کنید روی سطح سرامیک خط می افتد و آسیب جدی وارد می کند.

اگر از وایتکس برای تمیز کردن سرامیک استفاده کردید برای ازبین بردن اثر ماده سفید کننده از یک ماده شوینده ملایم استفاده کنید و دوباره تمام کف پوش ها را با دستمال خیس پاک کرده، سپس تمام بخش ها را با پارچه نرم خشک کنید.

1/4 جوش شیرین و 1/2 سرکه و 1 پیمانه آمونیاک را در یک سطح آب گرم بریزید. با این محلول آلودگی و رسوبات سرامیک ها را پاک کنید.

برای تمیز کردن سرامیک از قسمت انتهایی سالن پذیرایی شروع کنید و تکه تکه تمیز کنید تا به در نزدیک شوید. با این کار پایتان را روی قسمت های تمیز نمی گذارید و دوباره کاری نمی شود.

اگر سرامیک ها را به طور مرتب تمیز کنید لکه های پایدار ایجاد نخواهد شد. می توانید از مخلوط الکل و پودر ماشین لباس شویی برای تمیز کردن سرامیک استفاده کنید. 

منبع:آکاایران

کد مطلب: 35842

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر